Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért találkozott a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettinaa7766 kérdése:

Miért találkozott a barátom azzal akivel megcsalt?

Figyelt kérdés

A barátom pár hónapja összejött egy másik lánnyal, mert úgy érezte már csak megszokásból van velem és rossz a kapcsolatunk (kihült). pár hétig voltak csak együtt aztán szakított vele és visszajött hozzám mert azt mondta nem tud elfelejteni és szeret. Kiderült hogy igaz hogy minimálisan de tartják a kapcsolatot (pár hetente beszélnek de csak általános dolgokról) tegnap azonban láttam

a telefonját és ott volt a csaj képe akikkel nemrég beszèlt, megkérdeztem hogy mi ez és elmondta hogy összefutottak beszélgetni valahol. Őszintén elmondta mert tudom mikor hazudik. azt mondta csak barátok és beszélgetettek. De miért nem törli az életéböl? mi értelme van ennek?

23/Lány



2016. ápr. 20. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan annyi értelme van, mint annak, hogy az előzmények után még mindig a barátodnak nevezed ezt az embert.


Talán azt hitted, egyszeri lesz a félrelépés? Naiv elképzelés.

2016. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mutatta a beszélgetést, és semmi olyanrol nem beszeltek ami ujabb megcsalasra utalna..
2016. ápr. 20. 18:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalni nem is beszélgetésben fog, ne aggódj.
2016. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

majd ha nem vele, akkor talál egy másik lányt... engem a barátnőm csalt meg. sírva jött bocsánatot kérni utána, meg könyörgött, stb, de persze elküldtem....úgy tudom, a mai napig nem tudott stabil kapcsolatot kialakítani, egyszer egyik pasival alszik, másnap már más valakivel... kutyából nem lesz szalonna, erre szokás ezt mondani...

én egyszerűen nem tudok megbízni abban, aki egyszer ilyenre képes... azzal nem jutok előbbre ha elvagyunk 2-3 hónapig, aztán talál megint valakit, aztán újra jön sírni... vicc...

2016. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tudom... akkor miert jott vissza? ez nem masik lany ez ugyanaz. eddig a 3 ev alatt sosem csalt meg. csak megszokásbol jott volna vissza..?
2016. ápr. 20. 18:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aztán édesminegy lenne, egy ilyen után miért akarna visszajönni, biztos nem fogadnám vissza.. de te tudod, neked láthatóan belefér, ha megcsalnak, belefér, ha sunnyognak a hátad mögött.. Hülye is lenne eldobni valaki olyat, aki mindezt eltűri neki, ritka az ilyen balek.


Készülj fel azért, hogy mellette még lesz részed ilyen meglepetésben.. A megbízhatatlanság egy olyan jellemvonás, ami nem tűnik el az emberből.

2016. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert ennyi naivsagert mar dijat osztogathatnanak... a keplet nagyon egyszeru amugy. A baratod tudja hogy naiv vagy es tok mindegy mit csinal ugyis visszafogadod igy potpuncit tart. Hogy majd mikor megint megunja a tiedet (remeljuk lesz olyan kedves es korit kore neked valami magyarazator ujra hogy "jaj szeretlek de kihultunk") akkor legyen hova menni es utana vissza hozzad "mert jaj annyira szeretlek es huha". Mert azt meg most megtanulhatta hogy eleg hulye vagy ahhoz hogy ezeket a nevetseges maszlagokat bevedd.
2016. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy volt barátom volt ilyen,aki szakított aztán visszakönyörögte magát,de időközben kiderült hogy a hátam mögött mások után is szaladt,csak nem jött össze,így velem maradt.amúgy ha tényleg barátok csak akkor felesleges aggódni,ha meg zavar akkor mond meg neki,max,titokban találkoznak.szetintem keress másik fiút
2016. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért nem törli az életéből?

Az az igazság, hogy sajnos téged előbb fog törölni az életéből, de ha csak tűrsz és tűrsz, akkor nagyon fog fájni az a bizonyos "Delete".

Ilyen előzmények mellett én nem tudnék bízni benne.

2016. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Tudok olyan srácról, aki évente szakított a nőjével, hogy "legálisan" megcsalhassa, mert tudta, hogy a csaj visszafogadja...
2016. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!