Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt a kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt a kolléganőjével. Ő bevallott mindent, de a nő tagad. Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
A párom elmondta, mi történt, persze én már régóta gyanakodtam. Végül a sok kamu, meg hazugság után bevallotta. A csajnak szintén van párkapcsolata. Ismerem őt is máshonnan, ezért rákérdeztem, hogy ezt miért kellett, mi értelme volt, és elmondtam neki, hogy a barátom mindent bevallott. Ő tagadott mindent, állítása szerint semmi az ég egy adta világon nem történt. Miért csinálhatja ezt? Mi értelme van?
2016. ápr. 2. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy a saját pasija tudtára jusson, nyilván előtte is tagadni fogja, miért pont veled lenne őszinte?
2016. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:
100%

mindenképpen el akarja a lebukást

meg miért is vallaná be neked??

2016. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 VirágésBence ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy az ő kapcsolata tönkremenjen, vagy hogy könnyűvérűnek tűnjön.
2016. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Nincs nagyon jogod beleavatkozni az életébe. Ez a kérdés felesleges, sőt, káros.
2016. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, nyilván az az oka, amit a többiek is írtak. Nem akarja, hogy lebukjon a saját pasija előtt, próbálja menteni a menthetőt.

Szerintem meg mivel a kérdezőt csalták meg ezzel a nőcskével, igazán van beleszólása a dologba, az a r*ibi megérdemelné, ha ő is lebukna a pasija előtt, aztán szépen kezet foghatnak a "pasiddal" és élhetnek boldogan együtt. Két ilyen féreg pont egymáshoz való.

2016. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

"Nincs nagyon jogod beleavatkozni az életébe"


Miért talán ennek a ribizlinek volt joga beleavatkoznia/belerondítania a kérdező magánéletébe? Hisz tudta, hogy párkapcsolatban van az illető, akinek épp a farkán pörgött, mégse hatotta meg.

Na persze a srác is egy gerinctelen aljas ember.

2016. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű, mivel ő kapcsolatban van, ezért tagad mindent,hogy ne menjen rá a kapcsolata..

de ha a barátod bevallotta, akkor nyílván igaz. zárd le és próbálj túllépni. a kiscsaj meg az exed majd remélhetőleg visszakapja az élettől ..

2016. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Bizonyítékod van rá? Vagy csak a barátod szava? Mi van ha nem is vele csalt meg? Végülis bárkire rámondhatja, hogy vele történt... De persze az is érthető ha tényleg ő volt és nem akarja bevallani. Nem akarja, hogy megtudja a párja és akármilyen gyakori is ez a tett, még mindig egy elítélendő dolog, ilyet az ember nem vall be önszántából olyanoknak, akikhez semmi köze.
2016. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Titusztitusz ***** válasza:
50%
Mindenekelőtt próbálj meg a párodtol VALAMI KONKRÉT BIZONYÍTÉKOT kérni az esettel kapcsolatosan...(Tudod, ilyen esetekkor szokás elkérni pl. az illető hölgy, "trófeaként" eltett bugyiját, vagy egyébb intim, személyes tárgyát...Vagy szemtanukat kérni, akik LÁTTÁK együtt elmenni valami félreeső helyre a párocskát...Meg hasonló dolgokat szokás kérni arra "bizonyítékként", hogy az illető férfi igazat mondott...)
2016. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a levelezésüket találtam meg, és elég félreérthetetlen dolgokat olvastam. végül így vallotta be a párom, mik történtek még. a csaj tudja, hogy mindent tudok, a párom elmondta neki, illetve leírva is láttam dolgokat erre vonatkozóan a levelezésükben. ezért nem értem, mi értelme tagadni még. én nem azt kértem a csajtól, hogy vallja be, azon rég túl vagyok, hiszen tudom már, mi történt. én csak a miértekre voltam kíváncsi. komolyan nem értem, hogy ezek után miért néz hülyének. a pasija előtt simán lebuktathatnám, ha átküldeném neki az ő levelezésük, nem kellene nekem ahhoz az ő vallomása :)
2016. ápr. 2. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!