Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsalt, majd 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, majd 4 hónap után megbocsájtottam neki, de most úgy érzem hogy megtört bennem valami, lehet már nem is szeretem? Mit tegyek? 21F

Figyelt kérdés
Napra pontosan 1 éves párkapcsolatunk napján bejelentette hogy ez már nem a régi és szeretne szakítani velem.Pedig ennek semmilyen jele nem volt.Aztán a legjobb barátomtól megtudtam hogy félre lépett. 4.hónap után rengeteget probálkozot és megbocsájtottam neki.Nem tudom feldolgozni hogy ilyet tett,az ágyban sem kívánom már annyira mint régen.És ha ez nem lenne elég a 4 hónap különléten keresztül,több olyan fiúval is kezdeményezett olyan beszélgetéseket ami már párkapcsolathoz hasonló.Állítása szerint csak 1 fiúval volt,és megbánta. Egyátalán nem bízom benne,és még ő az aki féltékeny ,de valami beteges módon.Én hűséges típus voltam mindig,de most rezeg a léc nagy a csábítás,más lányok "kipróbálásán" is megfordult az eszem pedig soha nem volt még ilyen.Mit gondoltok érdemes folytatnunk , és lehet ebből még valami ?

2016. márc. 13. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, te még ezek után vele maradtál és még most is gondolkodsz, hogy mit csináljál?

Az orrod előtt kéne, hogy megb..sszon egy srácot, hogy felfogd, hogy ő nem szeret téged és hogy nincs mit ezen tovább gondolkodnod?


21 évesen nehogy ne tudd már hogy mit kéne tenni. Tudom, jó a megerősítés idegenektől a saját életeddel kapcsolatban!

2016. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jocika147 ***** válasza:
Szerintem ha elromlott mar benned valami akkor ebből nem lesz igazi kapcsolat... foleg ha ilyeneken gondolkodol hogy te is mész más lányokhoz. En a helyedbe lennek es igy érintett volna a dolog engem,biztos hogy otthagynam, ennek mar semmi értelme. . Sot szerintem ha valaki egyszer felrelep akkor maskor is megteszi majd
2016. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha igy volt nem szabadott volna megbocsajtani neki.....

Kesobb mindig jobban faj.... akkor kell veget vetni vminek amikor itt van az ideje....

2016. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bocsáss meg neki Mégegyszer, várd meg míg Mégegyszer megcsal és jelentkezz ugyanitt, hogy mi megmondtuk. Mit szólsz?
2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Semmi értelme, ő meg azért féltékeny, mert ha ő is megcsinálta, te miért ne csinálhatnád meg vele.
2016. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek nincs olyan hogy megbánta ? Csak azért jöttem vele újra össze mert nagyon szerettem régen,és teljesen tanácstalan vagyok.
2016. márc. 13. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha fontos neked, akkor meg lehet próbálni, de ahhoz alapos átbeszélés kell és jó sok idő, míg megint tudtok bízni egymásban. Lehet, hogy megbánta, lehet, hogy csak nem akar egyedül lenni. Én tartanék tőle, hogy megint bekattan neki valami és ugyanez lesz.
2016. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok rendes és egyben szép lány van a világon... :) Megcsalás után sohasem lesz már semmi ugyanolyan. Szerintem dobd, amúgy sem érdemel meg téged, nekem soha nem jutott volna eszembe megcsalni azt, akivel együtt vagyok, mert ő nekem a minden:)
2016. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nem tudom feldolgozni hogy ilyet tett," - hát akkor ennek ennyi.
2016. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!