Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok? Van igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Van igazság abban mit gondolok? Többit lent! 23/L

Figyelt kérdés

Engem még sosem csaltak meg (legalább is nem jutott a tudomásomra a dolog). Nem volt sok kapcsolatom 1 majdnem 5 volt, meg most már egy ami egy éve tart. Én sem csaltam meg még senkit. Azt a nézetet vallom hogyha egy kapcsolatban probléma van le kell ülni megbeszélni és megoldani a felmerülő problémákat mindkét fél részéről. Ha nem megy szakítani kell békében, tán úgy még egy baráti viszony is meg marad. Szerintem egy hosszútávú kapcsolatban nagyon fontos a kompromisszum kötés mindkét oldalról

Viszont van egy ismerősöm ki arról panaszkodik, hogy őt a lányok csak megcsalták.(Nem volt neki sem sok kapcsolata viszont neki a leghosszabb fél év volt.

Ő nem érti miért csalták meg, én sem tudom mert párkapcsolatban nem voltam vele, de amilyen ember nem gondolnám olyan ember aki megérdemli, hogy megcsalják.

Szerintem a megcsalás nem csak az egyik fél hibája, hanem inkább hibák felhalmozódása, ami elhidegüléshez vezet és abból lesz a megcsalás. Lehet kommunikációs hiba is amikor a párok nem beszélik meg a felmerülő problémákat.

Vélemények, tapasztalatok? Mennyire reális mit gondolok?



2016. ápr. 21. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem csak akkor történik megcsalás, ha valami gond van a kapcsolatban. Szimplán valamelyik fél összefekszik valaki mással, mert a hormonjai és az erkölcse ezt megengedi neki.
2016. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aki szerelmes és a kapcsolatában nincs különösebb gond az nem fekszik össze másokkal. vagy egyik vagy másik dolog hiányozhatott
2016. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
A megcsalas sosem lehet a masik hibaja. Annak a hibaja aki megteszi. Es 50%-ban annak akivel megteszi.
2016. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Naiv vagy.

Az ember nem "megcsalni" akarja a másikat, hanem csak dugni valaki egészen mással.

Nem kell hozzá probléma vagy elhidegülés.

2016. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

>Szerintem a megcsalás nem csak az egyik fél hibája, hanem inkább hibák felhalmozódása, ami elhidegüléshez vezet és abból lesz a megcsalás. Lehet kommunikációs hiba is amikor a párok nem beszélik meg a felmerülő problémákat.


Tökéletesen igazad van. A megcsalás nem maga a probléma, hanem a problémának egy tünete, következménye. Jó kapcsolatban nincs megcsalás.

2016. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megcsalás, nem megcsalás?! Mért csalod meg a párodat ha szereted? Ha nem szereted mért nem hagyod ott? (Ez most nem a kérdezőnek szólt) Ha valaki megcsalja a párját menyire is megbízható. Mert abban aki megcsal valakit én már nem tudnék bízni. Ha valami gond van érdemes leülni és megbeszélni valóban, legalábbis így lenne helyes. Csak hogy, vannak olyan nők, pasik, akik az ilyen helyzeteket kedvelik. Szeretik azt ha félre b.....k mert nekik ez az izgató. És sajna ismerek ilyeneket akiket izgat az ilyesmi. Állítják hogy hűségesek és azok maradnak, de meddig.
2016. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

6-os

De ha egyszer tényleg izgató?

2016. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-tes. Segíts magadon, úgy hogy másiknak/másoknak ne ártsál.
2016. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetenkent elterhet a mi a hattere a megcsalasnak. Az viszont igaz hogy csak problemas kapcsolatban ahol nincs igaz szerelem johet be a kepbe harmadik szemely.

Aki a megcsalos azaz akinek van parja es elfelejti elozetesen megmondani a parjanak hozy figyu rosszul erzem magam valami hianyzik es megcsalnalak...na mindig csak az a hibas!

Senki mas. Nem a megcsalt hutlen es nem is a harmadik fel a hutlen a megcsalo parjahoz.

2016. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!