Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok erről a cikkről? Minden igaz benne, vagy van-e egyáltalán benne igazság?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 2. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát én csak a címeket olvastam el...nem az egész leírást...de nem értek velük egyet :) és van itt amit hülyeségnek találok...
2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rám csak némelyik jellemző, de szerintem ezek egyáltalán nem vállalhatatlan dolgok. Legalább is szerintem.
2014. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg,de ez úgy hülyeség és sületlenség ahogy van,aki írta ezt az vagy soha nem volt még férfival,vagy nagyon unatkozott...ebből rám egyik sem jellemző.És nem hinném hogy van benne igazság,és szerintem nem vagyok vele egyedül.
2014. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 say yes to no! válasza:
Olvass inkább HVG-t!
2014. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 és 8 igaz, többi bődületes baromság :-P
2014. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az 5-ös talán nem igaz?

Nagyjából a fele ökörség, negyedében van igazság, a maradék pedig csak rizsa.

2014. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Részben butaságok, részben pedig felszínes dolgok, amelyek nem igazán érdeklik a férfiakat, nem fontosak nekik.

Látszik, hogy nőknek írták - és még az is lehet, hogy nő írta.

2014. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6:

Nem :-P ... Az egyik legnagyobb csajozós adu ász az őszinteség ...

2014. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Übergáz a cikk!!!
2014. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság a legtöbb. Mondjuk én nő vagyok, de nem kell sokat utánagondolni vagy tapasztalni az életből. A pasik nem így gondolkodnak, ezt a cikket nő írta, nem feltétlen az akinek a nevével megjelent de ez a túlkomplikált agyalós baromság egyértelműen csak az olvasók figyelemfelkeltésére van a valósághoz szerintem semmi köze.
2014. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!