Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szerintetek van ebben valamennyi igazság?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye erről a témáról.Minap elgondolkoztam rajta, hogy vajon melyik nem vágyik leginkább a másikra és melyik nem próbál a másik kedvében járni.

Lányok fiúk kedvében:

-sok smink

-push up

-sűrű fodrász esetleg

-festett haj

-szolárium

-kint mindenük

..ezek mind arra kellenek (legtöbbször) hogy felkeltség a férfiak/fiúk érdeklődését.


Fiúk lányok kedvében:

-óvszer használata (kicsit nekem olyan, hogy a védekezés gondját átvállalják)


Mivel lány/nő vagyok ezért "férfis dolgokból" nem jut eszembe más, de szívesen várom az ötleteket és hogy ki mit gondol erről.


2013. jún. 23. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég bő kezű vagy, én a gumit fel se húznám egy nő kedvéért max vennék neki fogamzás gátlót. Cserébe a szoliról, push up, sok smink-ről lemondhatnak , mert csak idegesítene.
2013. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

- testedzés

- borotválkozás

- parfüm

- elegáns öltözet

- pénztárcatömés


És már egálban is vagyunk, pedig még tudnék sorolni.

2013. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezket nem mind ezért teszik.

Van aki inkább magáért. Meg (hülye példa) de a leszbikusok is sminkelhetik magukat,meg lehet kihívó a ruhájuk,de mégse vágynak arra,hogy a férfiak megnézzék őket.

2013. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság.

"-sok smink

-push up

-sűrű fodrász esetleg

-festett haj

-szolárium

-kint mindenük "


Ebből nekem csak a festett haj stimmel, és azt sem a pasik miatt csinálom.

2013. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jaja és igen a testedzés is ott van meg ide oda vinni a csajt nem olcsó dolog.
2013. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
meg aki erre a pénzt adja nektek ;)
2013. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál az szerintem nem "lányok fiúk kedvében", hanem lányok mindenki imponálására, nem az az első cél, hogy a fiúknak tetszenek, hanem hogy más lányok irigykedjenek, milyen jól néznek ki, mekkora mellük van, mert hát ő megteheti, hogy kiteszi, stb.

Legalábbis én ezt tapasztaltam


Fiúk lányok kedvében, hát nem tudom, azért én szépen megszoktam borotválkozni, legjobb ruhák, kitakarítom a lakást, dupla annyi pénzt viszek magammal, ha olyan akkor ajtótól ajtóig viszem kocsival, figyelmes vagyok, drága parfüm.


Azért van itt számtalan dolog, ebből azt szűröm le, hogy vagy megsértett egy fiú, vagy még a büdös életben nem udvaroltak neked.

2013. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a szexis bájommal járok a fiúk kedvében, és a személyiségem sem romlott, mindig kedves vagyok.

Amiket felsoroltál, az egy műnőt jellemez!

2013. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

-gyúrás

-öltözködés-értékes tárgyak (pl. óra, márkás ruha, cipő viselése)

-illatos, erőteljes illatszerek használata

-hangos, vicces duma

-karakán fellépés

-szociális kör építése, kommunikáció minél több emberrel

-egzisztenciális és egyéb ,pl. képzettség, műveltség általi javak-azaz van mit letenni az asztalra


Most hirtelen ezek jutottak az eszembe. Elég sok elvárásotok van velünk szemben és ezek még csak a leglényegesebbek voltak.

2013. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!