Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mégis minősül? De komolyan!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis minősül? De komolyan! 21L

Figyelt kérdés

Megtudtam egy dolgot, csakhogy nem tudom hová tenni.


Hamarosan kerül sor a barátom egyik haverjának az esküvőjére. A legénybúcsú már meg is volt, múlt szombaton. Itt történt az eset. A barátom nem iszik. A legénybúcsú egy kibérelt bárban volt. Nm cifráznám, írom a lényeget. Volt ott egy lány. A barátom az este folyamán sokat volt vele. Az elején csak beszélgettek. Aztán ölelkeztek, összebújtak...Ismerem a tulajt, aki mindezt végignézte, majd pedig mindent elmesélt nekem. Nem történt semmi, se csók, se más, se semmi csak ölelkezés. Józanok voltak. Ismerőse a csaj.


Én totál kibuktam ettől...

Hogy engedhette, hogy valaki ölelgesse, meg hozzábújjon?


Mi a fenének számít ez egyáltalán? Nem csalt meg, csak...? Mi ez???


2016. ápr. 21. 16:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Külön is távoztak. A csaj lelépett, a barátomék még maradtak tovább.
2016. ápr. 21. 16:53
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom minek fogalmazzam de a párod vissza élt a bizalmaddal. Gondolkodom, h h nézzem ennek a sztorinak a "vigasztaló" oldalát, h megnyugtassalak, de sajnos nem tudlak... Barátodnak ezt nem mesélted el??
2016. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyan, hogy nem titkolták, hogy kedvelik egymást és jól érzik magukat.

Ha mondjuk titokban szeretkeztek volna, nem látja senki, akkor most nem lennél ideges.

2016. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bejön neki a csaj.
2016. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

El akarom mondani. Holnapután esküvő, elég nagy, úgyhogy a héten nem is sokat láttam, szinte csak telefonon beszéltünk, segítkezik a haverjánál ugyebár.


DE egyszerűen nem értem, hogy most ez mi? Minek minősül az ilyen viselkedés?

2016. ápr. 21. 16:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt védekezni akárhogy, de ha párkapcsolatban vagyok, és boldog vagyok, én nem fogok egy ismerős férfival ölelkezni. Egy idő után kinövi az ember az ilyen dolgokat, ez tinikorban még elmegy, de felnőttként nekem fura.
2016. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Csak bepánikolt az esküvő előtt. biztos sok idősebb férfi mondja neki, hogy most van az utolsó esélye menekülni, meg hogy meg fogsz változni (és ezek nem ellened szólnak, csak sajnos vannak kiábrándult fériak...) Kicsit "megkísértette" egy másik lány, de hát ugye nem csinált "semmit" nekem is nagyon szarul esne, de nem hiszem, hogy akárcsak szót érdemelne a dolog.. Persze ha godolod, rákérdezhetsz nála
2016. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
A lényeg az, hogy a lány szívesen megdugatta volna magát a pasiddal. A pasid viszont nem használta ki a kínálkozó lehetőséget, ez kb. olyan, mint amikor az oroszlánok elsétálnak egy zebra mellett fényes nappal, a nagy hőségben, mert túl lusták hozzá, hogy éljenek a felkínálkozó lehetőséggel.
2016. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
# 7 A haverja esküvője lesz, nem a miénk. + előtte is voltak visszhangok, hogy szimpatizálnak egymással, de megbeszéltük. Erre tessék...
2016. ápr. 21. 17:18
 10/23 A kérdező kommentje:
# 8 Pont ez az hogy nem csalt meg, "csak" magához húzta, átkarolta a lányt, engedte, hogy az ölébe üljön lovagló pózban és összebújtak...
2016. ápr. 21. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!