Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ugye ne érezzek lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ne érezzek lelkiismeret furdalást ha mégis elhagyom ez miatt?

Figyelt kérdés

Azután, hogy megcsalt a párom, én megbocsátottam Neki, de kértem szakítson meg minden kapcsolatot a csajjal. (mivel azóta is napi szintem chat-eltek, persze csak általános dolgokról) Ő ezen kiakadt, de végül megírta neki, hogy nem levelezhetnek tovább. Viszont pár napra rá megláttam a telefonja hátterét, a képen Ők ketten csókolóznak.... hát kiakadtam :(

mondtam is neki, majdnem sírva, hogy ez nagyon rosszul esik...és mégis mit gondol....

lecserélte, egy meztelen nős képre... ez is kiakasztott. Mert tudja mi a véleményem erről.

Aztán azt mondta, hogy én Őt le akarom korlátozni.

Az érzelmeim mint egy hullámvasút...de úgy érzem, nem tudom tolerálni ezeket a dolgokat ebben a helyzetben, és ezzel a múlttal. Mégis valami visszahúz hozzá.... szeretem :(



2016. febr. 22. 08:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten! Te nő, legyen már benned tartás!!

Én sem vagyok annak a híve, hogy egy megcsalás utána azonnal mindent borítani kell, de azért ez túlmegy mindenen.


Az a minimum, hogy ilyenkor a másik fél megszakít mindenféle kapcsolatot a szeretővel..már ha meg akarja javítani a kapcsolatot és szánja bánja. Na de az az igazság, hogy ha valaki ezt akarja, akkor erre kérni se kell.

Na de hogy ők ketten csókolóznak, és ez a háttérképe?! Normális vagy? Ennél te sokkal jobbat érdemelsz!


A nagy helyzet, hogy ők továbbra is kefélnek, és te lettél a szerető.

Lépj ki ebből a kapcsolatból. Nem lehetsz ennyire gyenge, hogy egy ilyen embert szeretsz.


Ő nem akarja ezt helyrehozni, ez nyilvánvaló. Innentől kezdve pedig veszett fejsze nyele.

2016. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szereted? Ezek után?

Dobnám ki azonnal. Én már ilyenek után - velem is hasonló megesett - úgy megutáltam a pasit, amiért kutyába se vesz, hogy azonnal kiraktam.

2016. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen logikus és ésszerű lépés ezek után megszakítani a pároddal a kapcsolatot. Miután lebukott a megcsalással, képes, és ahelyett, hogy a kapcsolatotokon próbálna javítani, fogadkozna, hogy így-úgy-amúgy szeret, teperne (persze ez sem jelentene feltétlenül 100%ig jót), még képes, és kiakad azon, hogy neki meg kéne szakítania a kapcsolatot azzal a leányzóval.


Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy a leírtad alapján már nem érdekled a barátodat, ez a csaj sokkal fontosabb neki, és direkt kikészít, fájdalmat okoz. (a meztelen nős háttérképpel tuti).


Lépj ki ebből a kapcsolatból minél hamarabb, mert ha neki ennyire nem vagy fontos, akkor nincs nála mi keresnivalód, akármennyire is szereted. Légy erős! Vigyázz és szeresd egy kicsit magadat is annyira, hogy nem teszed ki magad ilyen bántásnak!

2016. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mit szeretsz benne? Azt h megaláz?
2016. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Direkt írtam ilyen naívan, mert ugye még lassan nekem kéne hálásnak lennem, hogy visszafogadott????

És nagyon kíváncsi voltam, hogy ki, hogy reagál, mert azt éreztette, hogy csak én fújom fel ezt a dolgot ám.

Vasárnap reggel már az fogalmazódott meg bennem, hogy ennek az embernek: beteg az elméje :(


Egyébként a szerelmet csak egy hajszál választja el a gyűlölettől...és én itt ingadozok...ingadoztam.

2016. febr. 22. 08:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod.Meg èrdemli,meg sem kellett volna bocsájtani.
2016. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel, megaláz, semmibe vesz. Nálam nem lenne kérdés, repülne, egyértelműen.
2016. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem is értem: mit akar ez tőled egyáltalán? Semmi nem köt össze titeket, lehet boldog a másikkal.
2016. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Költőnő? ***** válasza:
100%

Persze h ezt érezteti mert egy egoista barom. Vagy tudja h igenis patkány volt és tudja h csak úgy tud feléd kerekedni ha tudja h bűntudatot kelt

Vagy nincs tisztában azzal h mit tett mert azt hiszi h neki mindent szabad.

Nem tudom melyik a rosszabb.

2016. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendkívül megalázó!!!!!

Ne hagyd Magad, ennél sokkal jobbat érdemelsz, ennek egy esélyt sem szabad még egyszer adni!

2016. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!