Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis hogy szakítsak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy szakítsak vele hogy ne törjön össze? Elmondjam hogy mit tettem?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátnőmet nem rég. Orál volt más lánnyal, egy bulin. Nincs mentség a tettemre. Úgy érzem szeretem a barátnőmet, akkor mikor történt kicsit rosszabb volt a viszonyunk, róla is kiderültek dolgok de nem csalt meg. Engem nagyon mar a bűntudat, nem akarok szakítani vele de nem akarok önző se lenni. Kérdés hogy megmondjam neki hogy mit tettem? Biztos hogy összetörné és nem akarom hogy még jobban fájjon neki. Másfél éves kapcsolatról van szó.
2016. febr. 18. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Most akkor akarsz szakítani vagy nem?

Mondd el, úgyis lebuksz, jobbha tőled tudja meg. Fájni fog neki de legalább elfelejt és talál mást helyetted.

2016. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, most azonnal mond el neki. Nehogy úgy szakíts már, csak azért, hogy magadat mentsd, hogy el sem mondod neki, mert akkor szegény meg csak magát fogja hibáztatni, hogy biztos miatta van. Mond el neki, hagyd, hogy kiábránduljon belőled!
2016. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el, aztán majd eldönti, meg tud-e bocsájtani.
2016. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak félek a módszereitől, mert volt mikor komolyabban összevesztünk és eltűnt, megszökött hogy büntudatom legyen, félek hogy most valami rosszabbat tenne
2016. febr. 18. 14:46
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Először is: egy szemét állat vagy, de ha már így alakult és inkább a farkadra hallgatsz az agyad helyett, most az egyszer tegyél kivételt és legyen benned annyi, hogy őszintén elmondod mit csináltál, majd mindenféle visszakönyörgés nélkül elhordod a sátorfát.
2016. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Amiről nem tud az nem is fáj...
2016. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Erre nem foghatod azt, hogy nem mondod el, hogy félsz a következményektől. Akkor is megérdemli, hogy tudja!
2016. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
mond el,h vége,megcsalásról ne szólj semmit.
2016. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
A megcsalás nagyon nem szép dolog. Viszont az sem, hogy érzelmileg zsarol téged. Így fölösleges ezt a kapcsolatot folytani szerintem...
2016. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha leszopatni volt lelkierőd, akaratod, akkor elmondani is kell, hogy legyen. Állj elé és számolj a következményekkel. Vagy ehhez már nincs tököd öcsi?
2016. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!