Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Képtelen vagyok elszakadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elszakadni a szeretőmtől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vagyis, jobban fogalmazva én voltam az ő szeretője. Majdnem 2 hónapig volt viszonyunk, én vetettem véget neki. (többek között az volt az oka, hogy beleszerettem) Ő viszont nem hagyott, és azóta sem hagy békén, én pedig elkövettem azt a hibát, hogy egyszer visszaírtam neki. És most megint beszélgetünk, meg ilyenek. Még mindig szeretem, és újra összezavart. Egész nap rá gondolok, várom hogy hívjon, egyszerűen képtelen vagyok kiverni a fejemből. De ezzel együtt nem akarom vele újrakezdeni, mert nem szeretném egy ilyennel tönkretenni az életemet már most. De ő meg találkozni akar, amibe tudom, hogy úgyis belemegyek, és amin, tudom hogy nem beszélgetni fogunk...

Mit csináljak? Tönkretesz ez az egész..

18L


2016. ápr. 22. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Élvezd amíg lehet! Egyszer élünk! :D
2016. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, persze, de hiába élvezem, ha közben a másik oldalról meg tönkretesz...
2016. ápr. 22. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg töröld ki mindenhonnan és állj ellen.
2016. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"De ő meg találkozni akar, amibe tudom, hogy úgyis belemegyek, és amin, tudom hogy nem beszélgetni fogunk... "


Innentől nincs miről beszélni.

Vagy letiltod mindenhonnan, és megszakítod vele a kapcsolatot, vagy viseld a következményeit.

Csak második lehetsz.

Csak kihasznál téged.

Csak xarul jöhetsz ki az egészből.

Dönts.

2016. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél róla, hogy ne tudjon keresni téged sehol. Utána pedig keress valakit, akinek nem a második leszel.
2016. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen válogathatsz, felesleges szeretőt tartani, akinek már van kötöttsége rajtad kívül. Mért nem választasz olyat aki megbecsül és csak a tiéd? A földön 7 milliárd ember van, csak akad valami jobb neked ennyi idősen, előtetd az élet. Pont a fiatal naivitásodat használta ki elejétől fogva.
2016. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akit nem lehet megmenteni önmagától!
2016. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!