Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm már többször akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm már többször akart szakítani de én mindig meggyőztem mert nem tudok tőle elszakadni. Rosszul teszem?

Figyelt kérdés
Végülis mindig megkegyelmez de az önbizalmam emiatt csökken.

2016. márc. 9. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.
2016. márc. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkegyelmez WTF? Szánalomból van veled...
2016. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én nem tudom elengedni ő az első nő akit igazán szeretek.
2016. márc. 9. 00:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul teszed, igen. És nem fog ez sokáig menni.
2016. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd lesz más...
2016. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig előbb utóbb muszáj leszel elengedni őt. Én is kénytelen voltam, és ismerem azt a kegyetlen fájó érzést de itt vagyok mégis...:) Légy férfi.
2016. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen, rosszul teszed.


A barátnőd valószínűleg már régen nem tekint rád férfiként, és lehetséges, hogy csak szánalomból van veled, mert sajnál elhagyni, illetve mivel nincsen más, ezért úgy gondolja, te is jobb vagy, mint a semmi.


Ha azonban bejön a képbe egy másik pasas, aki bejön neki, valószínű le fog téged cserélni rá. Szerintem ezt ne várd meg. Lépj le te, és keress egy másik nőt.

2016. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

En szeretem a baratom, de tobbszor volt mar szakitas kozeli szitu. Nincs mas pasi az eletemben, csak o erdekel. Vannak huzasai, amik nagyon fajnak. Akkor pillanatnyilag a szakitast emlegetem. De kesobb lehiggadok es belatom, h nem olyan kaliberu dolog, ami miatt szakitani kene az amugy szenvedelyes es jol mukodo kapcsolatot. Szoval ez nem megkegyelmezes. Szeretjuk egymast.

Kerdezo, felre a hiusagoddal, ne csokkenjen az onbizalmad! A baratnod forrofeju, ne vedd szo szerint minden szavat. Az o szakitasa figyelemfelhivas a hibadra csupan!

N

2016. márc. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért akar szakítani?

Esetleg ezen változtatni kéne, és nem lenne ilyen többé.


Nálunk is hasonló volt a szitu. Az ok mindig ugyanaz. Elegem lett, mondtam, hogy szakítsunk, nekem ez így rossz, nem bírom tovább.

Minden alkalommal visszasírta magát, én meg hagytam magam meggyőzni, mert nekem is csak ez az egy hül.ye kell. :(

Aztán egyszer betelt a pohár. Mikor találkoztunk, ő megint békülni akart, de nem láttam, hogy bármi változott volna, otthagytam a fenébe, és hetekig nem is kerestem. Elkönyveltem hogy végleg vége, találkozgattam mással, le akartam zárni.

Neki ez a nagy pofon kellett, hogy észrevegye magát. És TÉNYLEG meg is változzon.


Kemény munkával elérte, hogy újra találkozzunk, összejöttünk megint, és mintha kicserélték volna.

Azóta egyszer nem merült fel, hogy szakítsunk.



Tehát kell egy OK.

Azt csak tudod, miért akar szakítani. Ha ezen változtatsz, minden megoldódik.

2016. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

@08:58


Attól, hogy nálatok te, mint nő viszed a nadrágot, az nem jelenti azt, hogy minden nő ugyanebben a helyzetben lenne. A nőnek férfi kell, nem pedig egy visszasíró bőgőmasina, aki a nő kegyeiért könyörög.


A csajt szépen békén kell hagyni, mert előbb-utóbb úgyis ki fogja dobni, ha találkozik egy férfival. Igen, egy férfival, nem pedig egy fiúval, amilyen jelenleg a Kérdező is.

2016. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!