Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogy birok elszakadni tőle?

Figyelt kérdés

heteken át átvert, hazudott és közben mással volt...

Én szakítottam vele, de nemtudom mi tévő legyek, mert szeretem őt nagyon, és tudom hogy meg bírnék neki bocsájtani, de mégsem ? tudom hogy nem bírnék ? mit birok én ? mit csináljak?

Hosszú kapcsolat volt.

Akivel melletem volt, azt is úgy szerette mint engem legalább ha nem jobban, de azt mondja hogy velem akarja leélni az életét, nemtudom ?

Segítsetek, hogy felejtsem el ?



2014. okt. 9. 19:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
ő mondta el h megcsalt?
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban, hogy egy ilyen gusztustalan, hazug, téged hülyének néző és teljesen kihasználó ember NEM ÉRDEMLI MEG, hogy szeresd. Miért akarnál neki megbocsátani? Hogy utána újra megcsaljon?
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
neee... nem. ez gaz.. ez rohadtul gaz.. vissza ne menj hozza! nem erne meg! csak neked lenne szar
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezen neked kell továbblépni,neked kell ezzel megküzdened,kitartást.
2014. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen gondolkodású nők mint te, akik képtelenek ekkorra dönteni, és vacilálnak azoknak a 90%-a visszamegy az exéhez aki megcsalta vagy aki bántotta...
2014. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tudod az ilyen buta nők, bár bocsi, te inkább lány lehetsz, meg is érdemlik ezt a bánásmódot.....menj vissza hozzá, mert egy ilyen pasinak ilyen nő kell akit orrba szájba csalhat mert mindent elnéz neki......mennyi hülye van, Istenem :)
2014. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hogyan szeretheted még mindig? Csalódtál benne, megbántott, ezek után képes lennél visszafogadni? Ne csinálj hülyét magadból!

Ott vannak a barátok, írj nekik, csináljatok programokat. Éld a saját életed!

2014. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

fiú vagyok, és tudom hogy nem mehetek vissza hozzá.... ő mondta el de nehezen szedtem ki, és még akkor is szépített a sráctol tudom az igazat.

én tudom hogy undorító, de azt mondjátok meg hogy az érzelmeimmel mit kezdjek ?

2014. okt. 9. 19:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Basszus félreolvastam bocsi :)
2014. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 WheneverYouWant ***** válasza:

Mielőtt bármit csinálsz, vagy bárki tanácsát elfogadod nézd meg ezt a filmet: http://www.youtube.com/watch?v=-6JhaACzm-g

N-core-on fent van angol felirattal.. ha ügyesebb vagy mint én talán találsz magyart is(nem is kerestem)

2014. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!