Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha randizgatnál valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizgatnál valakivel és kiderülne hogy vőlegény és készülnek az esküvőre, mit tennél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezném, hogy akkor most mi tulajdonképp miért is randizunk, mi a célja?
2015. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Felkeresném a menyasszonyt, és gratulálnék haladó szelleméhez, amiért nem zavarja, hogy a vőlegénye szeretőt tart.
2015. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

2. értek egyett.

Elég gerinctelen alak lehet. Azonnal otthagynám.

2015. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Tovább ismerkednék vele és elmennék az esküvőjére és kitálalnák mindenki előtt aztán elhúznék :D
2015. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az elet produkal furcsa dolgokat. A lenyeg,hogy nem szabad sokaig hallogatni a dontest. A mennyasszony bevonasa jelentosen csokkenti az idot es egyben bonyolitja is a helyzetet. Tapasztalataim alapjan a ketto harom jobb mint egy alapon sokszor teszunk ilyet mi ferfiak.Sajna ez genetikailag kodolt nehany ferfiban,ez mar bizonyitott teny. Kenyszerhelyzet nelkul en sem es a barataim, ismeroseim sem leptek ki soha a buvus harmas negyesbol. Az is lehet,hogy te vagy az igazi es az is, hogy csak kaland vagy. Idovel kiderul hogy melyik.Ird meg a folytatast!!!
2015. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kétségbe esnék. Mert akkor én meleg lennék. Még belegondolni is rossz!
2015. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ezt jol beneztem! :D Mennyasszony esetere irtam!!
2015. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mindenkeppen szakitanek az illetovel azonnal. Örülnek, hogy megszabadultam egy ilyen gerinctelen senkihazitol!
2015. júl. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is kérdezd meg magadtól, hogy mit tennél, ha téged csalnának meg! Aztán, aszerint járj el! Ne felejtsd el, hogy azzal, hogy vőlegény nemcsak a menyasszonyát csalja meg, hanem téged is, mikor vele van! Ugye te sem hiszed, hogy esküvőre készülnek és messziről nézegetik egymást? De én azért a menyasszonyt is értesíteném, neki is joga van tudni, hogy milyen alak a vőlegénye! És annak, aki azt írta, hogy ez genetika: ha genetikailag beléd van kódolva a csalás, átverés, hazudozás, akkor vegyél már erőt magadon és tiszteld meg a női nemet azzal, hogy nem jólelkű lányokat versz át, hanem keresel egy olyat, aki a te kategóriád! Ja, csak az ugyanolyan, mint te, az ego-d meg nem veszi be, ha veled csinálják!
2015. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lefeküdnék mind a kettejükkel!
2015. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!