Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét dolog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog volt tőlem ebben az esetben, hogy a randin otthagytam?

Figyelt kérdés
Ez úgy történt, hogy 7évvel ezelőtt nagyon szerelmes lettem ebbe a csajba, de anno neki inkább a szemetek jöttek be, én meg rendes voltam és nem kellettem neki. Múlt héten meg bejelölt és rám írt facen… Össze futottunk egy üdítőre. Amikor oda értem és megláttam, hogy iszonyatosan elhízott, meg mondtam neki, hogy ne haragudjon, de elmegyek. Láttam rajta, hogy ez annyira rosszul esett neki, hogy ott helyben majdnem elsírta magát, csak nézett maga elé semmit nem szólt, akart de nem bírt. Ennyi. (régi képek voltak kirakva róla)
2015. szept. 22. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit, egy üdítőt azért megihattál volna vele és közben elmondhattad volna, hogy bocsika, de nem arról volt szó, hogy így nézel ki.
2015. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen!!!!

Ha valakivel megbeszélsz egy randit látatlanba(7 év hosszú idő)és nem úgy alakul a találkozás mint ahogy azt előre eltervezted magadban, attól még nem kell megalázni a másikat.

Éretlen vagy mint a zöldalma, van még hová fejlődnöd!!!

37F

2015. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem tehetsz róla, a szüleid nem tudtak belőled embert nevelni. Sajnos nagyon sok olyan fiatal van, de még idősebbek is, akiknek kb. ilyen szinten állt meg a lelki fejlődésük. Épp, hogy az utcára nem szartok, ha jólesik.


Értelmes, intelligens ember megissza az üdítőjét, elbeszélget a másikkal, mint régi ismerőssel, aztán ha felhozza a randik, vagy az együtt járás lehetőségét, szépen meg lehet mondani neki, hogy nem az eseted. De ehhez normális gondolkozás és neveltetés kell.


Mondjuk a lány sem százas. Ezért bőgni? Mi rázta meg ennyire? Ennek nincs értelme.

Nem hiteles a sztorid, bocs, de azért írtam róla véleményt.

2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez most randi akart volna lenni, vagy csak egy régi ismeretség miatti találkozás?
2015. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettőtök hibázott hatalmasat. Megérdemlitek egymást.
2015. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellett volna otthagynod. Megiszod az üdítőt, elbúcsúzol, és kész. Attól még, hogy ottmaradtál volna, nem lett volna muszáj összejönnöd vele.
2015. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Szemét dolog volt tőled is és tőle is az, hogy régi képekkel próbált megtéveszteni.
2015. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

Mi ez a hirtelen kiállás az áldozat mellett? A gyakorikérdések felhasználói átmentek fasisztából normálisban?


Ja nem! Csak most nő az áldozat. Érdemes megfigyelni, hogy hasonló kérdésnél, ha csak annyi lenne a különbség, hogy nő teszi fel, mindenki bólogatna ezerrel.

2015. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na most, nekem volt már, hogy gyerekkori képem volt kitéve a Facebook-on, mégsem reklamált senki, aki megismert, hogy felnőtt vagyok.

A Facebook-ra nem mindenki az épp aktuális, a múlt héten, vagy két hónapja készült képét rakja fel, hanem azt, ami neki éppen tetszik.


Ebben semmi megtévesztés nincs, aki ebből konkrét következtetéseket von le, arról lelkiismeret frudalás nélkül merem állítani, hogy nagyon butuska, a legenyhébb kifejezéssel élve.


A másik, ha valakivel összefutok egy üdítőre, abból bármi lehet, tetszhet az illető, lehet szimpatikus, unszimpatikus, de lehet, csak dumálunk egyet és mindenki megy a maga útján.


Attól, hogy valakiben csalódok a Facebook profilképe alapján (muhaha!:D) és rájövök, hogy nem tetszik, még bunkóság faképnél hagyni.


Azért ha belegondolok, én is ismerkedtem régen interneten keresztül és volt, hogy a srác, akivel találkoztam nem úgy nézett ki, ahogy egy régebbi képén szerepelt fent a neten, hanem sovány volt és csúnyább is, ráadásul unalmas. Ettől függetlenül volt bennem annyi gerinc és emberség, hogy nem hagytam ott, hanem megittuk a kis üdítőnket, elbeszélgettünk (vagyis inkább én beszéltem), aztán megbeszéltük, hogy nem igazán az esetem, nem érzem úgy, hogy lesz folytatás, szépen elköszöntünk és kész.

Hmmmmm. Úgy látszik, ez egyeseknek már sok.

2015. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8: Nekem ugyanez lenne a véleményem, ha férfi lenne az áldozat. 6-os válaszoló vagyok.
2015. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!