Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét dolog ezért félbeszakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog ezért félbeszakítani egy jó viszonyt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel mostanában eljutottunk arra a szintre, hogy legféltettebb titkainkat is megbeszéljük. Szerettem volna, ha egy kicsit komolyabb is lehetne a dologból (amolyan barátság extrákkal), de ő, a túl jó viszonyra hivatkozva nemet mondott. Viszont így már kevésbé érzem magam férfinak, mert abban a bizonyos barátzónában vagyok, amiből már túl sokat is kaptam. De azt is tudom, hogy a lánynak, ha lesz valakije, akkor ennyi volt a jó viszonyunk, így most én tenném meg ezt a lépést és befejezném. Szinte minden esetben ő ír nekem és keresi a társaságom, de mint említettem, ez csak addig fog tartani, amíg nem lesz valakije. Szerintetek?
2015. aug. 17. 16:20
 1/8 datass ***** válasza:
2015. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jól látod ez csak addig fog tartani, amíg nem lesz valakije. ezt én is tapasztaltam meg ez után maradt a barátság de az aktuális pasija meg elkezdett fenyegetni hogy kopjak le a csajárol inkább hagyd a fenébe mindig van másik csaj
2015. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy őszinte beszélgetés itt is tudna segíteni: megmondod neki, hogy jó a viszonyotok, igen, de te nem lelki szemetes akarsz lenni, hanem több, így ha mint férfiból, nem kér belőled, akkor köszönöd az eddigieket, de ezt a fokú bizalmaskodást nem szeretnéd fenntartani.


Fogadjunk, hogy megdöbbenne :D


Amúgy szerintem nem szemét dolog ezért félbeszakítani egy barátságot. Egyszerűen az már nem barátság, ahol az egyik fél kihasználva és eldobva érzi magát, míg a másik mindent megkap.

2015. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy normális lány a "barátság extrákkal" kifejezéstől menekül.

Nem értem, miért ne lehetne kapcsolat? Miért kell kufipajti?

Valószínűleg nem belőled nem kér, csak nem akar a g...ci puttonyod lenni.

2015. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is olyan rég, még szerettem volna kapcsolatot, mert az illető hölgy adta a jeleket, de persze kiderült, hogy én "értettem félre" és szatyrot kaptam. Majd összejött egy másik fiúval, akkor természetesen felszívódott, majd szakítottak és ismét megjelent. Itt már úgy voltam vele, hogy kapcsolat nem, de más még beleférne. Most már tudom, hogy az sem, úgyhogy hanyagolnám.
2015. aug. 17. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
tipikus nő aki lelki szemetesnek használ hagyd a fenébe nézen más hülyének
2015. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán kedvelem one man kollégát, de most kivételesen egyet kell vele értenem. A kérdést olvasva nekem is úgy tűnt, hogy a csaj a pasijának akar téged, de ha úgy van, ahogy mondod, akkor valóban az a legjobb, ha befejezitek ezt. Amennyiben nem szó nélkül szívódsz fel, hanem elmondod neki, miért hoztad meg ezt a döntést, szerintem nem lesz benne semmiféle szemétség.
2015. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aladar12 ***** válasza:
én személy szerint félbeszakítanék egy ilyen "jó" viszonyt. persze nem úgy, hogy nem kommunikálok vele többet, csak nem keresném. keressen ő, ha akar valamit.
2015. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!