Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt valaki, aki arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki arra vágyott, hogy lássa a férjét egy másik nővel szeretkezni?

Figyelt kérdés
Sikerült rábeszélni a férjed? Milyen volt? Féltékeny voltál közben?
2016. máj. 4. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag vannak ilyen férjek. Feleségről még nem hallottam. Nekem a férf is elég érdekes, mert inkább olyan sztorikat lehet hallani ahol féltékenység van.
2016. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Ne haragudj, de szerintem nagyon undorító és erkölcstelen bármelyik félnek ilyesmit kérni a másiktól, ugyanis ha egy nő szereti férfit meglátásom szerint azt szeretné csak ő vele legyen testi kapcsolata és ugyanez fordítva is így van. Megalázó mindkét fél számára. Ha én tényleg szeretek valakit nem tudok szeretkezni mással ne is kérjenek rá. Ha én szeretek valakit dehogy kérem meg ilyesmire hisz azt akarom hogy csak velem legyen intim viszonyba.

Ha egy kapcsolatban bármelyik félnek eszébe jut ilyesmi és ehhez hasonló dolgok akkor már az egész kapcsolat értelmét át kellene értékelni.

2016. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Na ez a perverz! Nem az, hogy valaki jobban szereti az átlagnál a női lábakat.......
2016. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha nekem ilyen vágyam lenne, akkor inkább pszichológus segítségét kérném, hogy kezdjen valamit az önértékelésemmel.

Egyébként én megéltem a másik oldalról, és nekem végtelenül kiábrándító volt, hogy a férfi nem RÁM vágyik, hanem másnak akar átengedni. Biztos van olyan, aki belemegy, meg tetszik neki, de azért ott alapvető gondok lehetnek a kapcsolat alapjaival és a felek önértékelésével.

2016. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És ezt hogy???

Te leülsz a fotelba egy zacskó popcornnal, kiadod a parancsot,hogy hajrá és nézed,ahogy a férjed gennyes bsz egy másik nőt???

:-D

És aztán vállon veregeted a férjed,hogy milyen ügyes volt??

2016. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Hozzám jössz feleségül?
2016. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aperitif ***** válasza:
100%
Ismertem egy ilyen nőt. Ritka, de létező jelenség.
2016. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Swingerben láttam a férjem más nővel szexelni. Vegyes érzelmekkel voltam tele, de igazából izgató is volt.
2016. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Férjként megfelelő feltételekkel megnézném a feleségemet ahogy szeretkezik mással.Férfival is meg nővel is.
2016. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!