Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mert nem akar barátnőm szeretk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem akar barátnőm szeretkezni? Idén még csak 1X volt, mindig azt mondja nincs kedve, már kérdeztem tőle szeret-e eggyáltalán még azt mondta hogy igen. Már 3 éve eggyütt vagyunk. Vagy én vagyok béna, vagy másik pasia lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:02
 1/8 Turismo ***** válasza:
Érdemes igen arra gondolni, hogy mással is kavar aztán azért "nincs kedve". Tényleg van bárkinél olyan időszak, amikor nem kívánja, sőt még majdnem undorodik tőle, de egy egészséges fiatal párkapcsolatban ez nem nagyon szokott előfordulni, ha igen akkor érdemes utána nézni egy-két dolognak!
2014. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót szed?
2014. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló nyírta ki a libidómat...plusz a stressz...de szerencsére a párom megérti...
2014. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen nincs kedve hozzá. Mi másfél éve vagyunk együtt és ebben a hónapban 2x szexeltünk azért mert se gumink nincs se időnk. Mégsem gyanakszunk a másikra.
2014. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem hasonló eset történt, csak engem konkrétan megcsalt. Erre is csak utólag jöttem rá, hogy biztosan ezért nem akart velem szexelni.


Vagy ez, vagy amit a többiek mondanak. Rossz a libidója. Előfordul az is.

2014. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még csak 3 éve is iylen problématok van?

Ki kell deríteni mi a libidócsökkenés oka...


Előtte is ritkán volt szex?


(Tudom, hogy nálunk magasak az igények..de én már akkor "elegedetlen" vagyok, ha 1 héten van 1, nem 1 hónapban... Pedig az én libidóm is csökkent a foggátóval egy időben)

2014. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

fogamzás gátlót nem szed

elötte hetente 2-3 alkalommal mindig lefeküdtünk ( többször azért nem mert 30km-re lakik tőlem és csak péntek szombat vasárnap vagyunk együtt) egyszerüen nem tudom télleg csak nincs kedve vagy másik palija van

2014. jan. 26. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá konkrétan, hogy miért nem szeretkeztek már annyit mint régen. Lehet hogy fájni fog az igazság, de jobb mint a bizonytalanság!
2014. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!