Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy jobb...

Mit tennétek, ha egy jobb álláslehetőséget kapnátok a meglévő rossz helyett, s közben babát terveztek? Meglépnétek a váltást, vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én valtanek munkát akkor is ha ezzel huzodnia kellene a babatervezesnek.
2015. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,de sajnos már így is sokat vártunk! Nehéz döntés
2015. ápr. 3. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen valtanek
2015. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nézd, az ember mindig a jobbra törekszik. Itt van ez a lehetőség. Nem tér vissza. Ezzel szemben babátok lehet még bőven.
2015. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A babának is jobb,ha jobb a melód.(munkaidő,pénz)

Csak ugye az a kérdés,hogy az új helyen mit szólnak,ha lelépsz szülni.


(Most majd jön valaki aki kifejti,hogy terhesen/szülés után nem rúghatnak ki,de ez ugye a balkáni Madzshar országh.)

2015. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
lesülne a képemről a bőr, ha elfogadnék egy állást és pár hónap múlva bejelenteném a terhességet
2015. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfogadnám. Mi van, ha ne adj Isten várni kell a babára?
2015. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfogadnám, nem is kérdés. Nem tudhatjátok, mikor jön az a baba. És ha jön is, jobb helyről sokkal jobb elmenni szülni.
2015. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem cask a Balkan Magyarorszagon van olyan h megszunik a terhesseg allatt a munkahely. Ez itt Ausztraliaban tavaly majdnem velem elofordult ahol azt akartak h jelentkezzek a sajat poziciomra. amit nem tettem, es ki sem leptem igy vissza kellett venniuk. ugy voltam vegkielegitsenek ki 10 ev utan jo sokat kapn ek,. ugyhogy most megy a macsak eger harc ki huzza a rovidebbet. de nem adoom magam.
2015. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kerdesre is valaszoljak nem tudom. Lehet h bevallanam es a probaidot kibirnam h ne probalkozzak. De ha annyira a baba kell most akkor lehet h inkabb maradnek es a babara fokuszalnek.
2015. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!