Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert kert meg a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kert meg a baratnom arra, hogy csaljam meg?

Figyelt kérdés
Szex kozben egyszer csak arra kert meg a bartnom, hogy nyugodtan megcsalhatom, megadja nekem ezt a szabadsagot... Mikor elutazott, mondta, hogy talalkozott az exevel. Nos gondolom vaj van a fule mogott... Varom a valaszokat.

2016. máj. 8. 15:32
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

akár

de lehet ,hogy csak tesztel...

ne dőlj be

2016. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
58%

a, ő megtette, és így akarja a lelkiismeret furdalását csökkenteni,

b, szivat.

Semmi esetre sem célszerű megcsalni, erkölcsileg jobban jössz ki mindenképpen.

26/F

2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kapcsolat elejen volt... 1 honap utan
2016. máj. 8. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Én lecsapnék erre a bianco csekkre :D
2016. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon is huseges tipus vagyok, nem csalom meg a parom, mindegy az, hogy 1 het vagy 1 ev telik el. Viszont O mondta, hogy mindig megcsaltak... Gondolom akkor O is ezt teszi / tette ...:D
2016. máj. 8. 15:51
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem fura a csajod kicsit. Ha amúgy jó vele, meg nem k_rosgat félre, tartsd meg XDDD
2016. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felolem felre is b*szhat. Csak vallja be, es utana megmondom neki a helyes iranyt :D. Soha nem csaltak meg meg (nem tudok rola). De nalam ez orokre szolo valo indok :)
2016. máj. 8. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csald meg, ha meg nem tetszik neki felvilágosítod, hogy meg volt engedve. Valószínű hogy ő már megtette...
2016. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megkérdezted miért mondja ezt, arra mit mondott?

Normál esetben nem mond ilyet senki, valami biztos van.

Abban meg igazad van, hogy ennek az össze-vissza csalásnak mindkét oldalról meg semmi de semmi értelme, ne is legyél ilyen h*lye te is, hogy beállsz a sorba.

Hallottam már lánytól, ittasan buliban hogy" hát megcsalt a barátom, de azóta mindig én is megcsalom őt így nem érdekel".. Hányás, persze érdeke volt vele maradni, de te szerintem ha ilyeneket beszél, mondd meg hogy könnyítsen a lelkén inkább és legyen őszinte, ha nem akkor is szakítanék, mert nem tudnék megbízni benne, az idegeim meg fontosabbak mint iyleneken aggódni. Keress egy normálisat.

25L

2016. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő mar megcsalt, hidd el! :S
2016. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!