Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egykori baratnom mas helysegbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egykori baratnom mas helysegben lakott ritkabban talakoztunk szemelyesen, aztan vagy ket ev utan, egy megbeszelt randira, ugymond a volegenyevel, jott, korrekt dolog volt ez, nem mondhatta volna meg, hogy vege?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Két év kimaradt és te még mindig azt hitted,hogy a barátnőd?
2015. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hat meggyozodtem hogy a kitartas nem meno aru, "holgyeknel".
2015. nov. 3. 08:37
 3/15 anonim ***** válasza:

furcsa kapcsolat lehetett a tiétek...


22F

2015. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A kitartás nem menő a "hölgyeknél"? Basszus...ez két kibszott év..

Képzelem milyen megbeszélt randi volt. Ő már valószínű rég úgy gondolta, hogy csak barátok voltatok. Elég töketlen lehetsz, hogy ez ideáig fajult. Ez épp úgy a te sarad.

2015. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan a kapcsolat jellegét.


Szóval volt egy barátnőd, távkapcsolat, fogjuk rá, hogy havonta egyszer találkoztatok. Eddig vágom.

De utána nekem nem tiszta:


a) Ez végül véget ért, 2 évig nem találkoztatok, beszélni is alig beszéltetek, majd legközelebb már, mikor végül mégis összefutottatok, a vőlegényével jött?


b) Továbbra is találkoztatok, mondjuk havonta, még mindig csókolóztatok, szexeltetek, kézen fogva sétálgattatok, ilyesmi, ez tartott két évig, majd legközelebb már vőlegénnyel az oldalán ment találkozni?


Az a) esetben nem várhatsz kitartást, ha nem találkoztatok, nem beszéltetek (vagy csak mérsékelten) 2 éven keresztül. Mire tartson ki? Ebben az esetben a kapcsolat megszakadása, 2 évig tartó üresjárata egyenlő azzal, hogy vége.

A b) esetben meg igazad lenne, valóban szemétség, veled és a másik pasassal szemben is a lánytól.

2015. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha fele ennyire jól kommunikálnál, mint amennyire általánosítasz, akkor lehet, hogy kitartott volna melletted a csaj. :) De itt is csak a rinya megy, tehát nincs is nagyon min csodálkozni.
2015. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem VAN ilyen exem, akivel 3-4 hónap után szakítottam, nem is egyszer, próbálta is visszakönyörögni magát, de megszakítottam vele a kapcsolatot. 2 évig nem beszéltünk mér neten sem, és az új netes beszélgetéskor újra mgekérdezte, iért szkaítottam vele, újra elkezdtem mondani, újra megsértődött.

Úgy volt, hogy jön a városunkba, ekkor elmondtam neki, hogy 1 éve együtt vagyok egy fiúval, ezt úgy látszik eleresztette a füle mellett, mert balézott, amikor megtudta, hogy együtt vagyok a fiúval, úgy vette, hogy megcsaltuk őt.

2015. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
...jav.: balhézott, amikor meglátta, ...
2015. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
# 5/8 Az "a" pont csak a ket ev alatt,halom nagy igeretek,igy meg ugy lesz ha vegkep osszejovunk, aztan ossze is jottunk.Ahogyan mondtam. :)))))
2015. nov. 3. 10:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Mármint nem jöttetek össze, csak járt a szád.
2015. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!