Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az emberek miért szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért szokták megcsalni a párjukat legtöbbször? Aki megtette, az miért tette?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezek senki felett.Őszinte válaszokat szeretnék!
2016. ápr. 7. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszú ideig reménykedtem, hogy minden rendben lesz a kapcsolatunkban. Durva mélypontok voltak, nem én miattam. Sajnos az exem rossz anyagi helyzetbe került a korábbi kapcsolata és döntései miatt,amiből sikerült kimásznia,én végig mellette voltam. De közben vágytam volna több törődésre is.Mindegy, gondoltam, ha megoldódik a legfőbb gondja, akkor minden oké lesz.Hát nem lett.Vártam a sült galambot, reménykedtem sokáig, közben én is elvesztettem önmagamat és egy idő után rájöttem, hogy változás kell. Szexuálisan már semmi nem volt köztünk jó ideje.Hiába vágytam rá :( Próbáltam ezek után is még nőiesnek érezni magam, és végül lefeküdtem valaki mással. Én ezzel zártam le magamban azt, hogy legalább dühös legyek magamra és könnyen otthagyjam a párom.

Tudom nem volt szép, a mai napig nem is tudja, de nem bántam meg.

2016. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja már nem vagyunk együtt,én a megcsalás után szakítottam is vele.
2016. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Talán mert az a személy már nem nyújt eleget a kapcsolatban,ezért keresi az izgalmakat.Vagy mert már unja az unalmas életét.Fogalmam sincs egyébként,ezek jutnak ilyenkor eszembe.

Csak az a baj,hogy ha már valaki megunta a kapcsolatát,akkor abba kellene hagyni,nem szenvedni tovább,kínozva ezzel a másikat és megbántani.

Lehet túl gyávák szakítani.

2016. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
gyávaság. gyávák kilépni a rossz kapcsolatból,a biztonságból.
2016. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Benne voltam egy kapcsolatban, ami kényelmes volt és jól el voltunk egymással. Egyetemisták voltunk mindketten. Nem volt soha az a nagy tűz és vonzalom, de nagyon jól kijöttünk és tényleg jó volt a kapcsolat. Soha egy veszekedés, soha semmi baj.


Aztán egyszer elmentem bulizni és megismertem egy lányt, aki öt perc után jobban vonzott, mint a párom valaha. Sikerült az este csókolóznunk. Másnap szakítottam a párommal, de nem mondtam el neki, hogy megcsaltam. Elmagyaráztam viszont, hogy a kapcsolat jó, de nem volt soha igazi erős érzelem. Kb mintha két barát összejönne, lenne sex és ilyenek, de csak barátság van, nem szerelem vagy ahhoz hasonló.

Ettől függetlenül jól éreztem magam a kacsolatban, ha nem jön ez a lány, akkor biztos együtt maradunk még egy ideig.


Akivel megcsaltam, azzal három évet jártam utána és igazi szerelmes kapcsolat volt annak minden velejárójával.

2016. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 90-ben született F.. ***** válasza:
83%

Az lemaradt, hogy életem legrosszabb döntése volt és bármikor visszacsinálnám. Azóta rájöttem, hogy sokkal fontosabb dolgok vannak a szerelemnél. Sajnos akkor még túl fiatal voltam, hogy ezt érezzem.


A szerelem elmúlik és utána valaminek össze kell tartania egy kapcsolatot. A lánnyal ez a valami megvolt, akivel megcsaltam pedig csak szerelem volt. Amiután az elmúlt, előjöttek a problémák.

2016. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En ketszer tettem meg, mindketszer szerelembol.
2016. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Én 3,5 év után csaltam meg a barátnőmet.


Ő megcsalt előtte 7 hónappal, aztán rájöttem, és ő kirakott. Nagynehezen sikerült összejönnöm vele újra, mert közben járt ehhez a sráchoz. Hétközben velem volt, hétvégén lement vidékre a szüleihez, ott volt a pasi. Aztán lekoptatta a srác, mert nem kellett neki, meg a gyereke se, ugyanis a srácnak volt 2 gyereke. 1 hónap alatt teljesen belémbolondult, elhalmozott drága ajándékokkal, közben én elég sok nővel randiztam, meg feküdtem le, a tudta nélkül. Érezni akartam, hogy kellek másnak is, aztán összejöttem azzal a nővel, akit már régóta kinéztem magamnak. Olyan 6 hónapja. Az első randin vagy 16 óráig tartott mindennel együtt, másnap kiraktam a volt csajomat. Érdekes volt látni, hogy könyörög, és jó volt pofán röhögni. :D

Azóta is boldog vagyunk az új barátnőmmel. :D

A volt csajom, azóta is magyarázza magát, hogy mindent megtett a kapcsolatunkért.

2016. ápr. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

#8 - aka utolsó:


"Ő megcsalt előtte 7 hónappal, aztán rájöttem, és ő kirakott. Nagynehezen sikerült összejönnöm vele újra, mert közben járt ehhez a sráchoz. Hétközben velem volt, hétvégén lement vidékre a szüleihez, ott volt a pasi. Aztán lekoptatta a srác, mert nem kellett neki, meg a gyereke se, ugyanis a srácnak volt 2 gyereke."

...

"jó volt pofán röhögni."



Ebben a sztoriban téged is nyugodt szívvel ki lehet röhögni, sőt...:D

Mindketten a tipikus szánalmas ember kategóriát bővítitek.

Te visszakuncsorogtad magad miután megcsalt és még utána is csalt téged egyfolytában...ez aztán a munka.

Közben te is elkezdtél randizni másokkal, így érett férfi módjára "visszaadtad neki amit kaptál".

2016. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, ha ez jól esik neked :D

Miután kirakott részemről a bosszúról szólt. Ezt persze elhiszed vagy nem teljesen mindegy.

Visszaadtam neki, és nekem ez számít.

2016. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!