Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátható ez a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ez a megcsalás?

Figyelt kérdés
Olyan megcsalás ahol nem a testiségen volt a hangsúly?(szex nem volt) hanem a figyelmen, kedvességen, megértésen? Nagyrészt telefonon zajlott testiség pár csókban kimerült. Egy ellaposodott hosszú házasság alatt, ahol a felek már nem mutattak túl sok szeretetet, nem beszélgettek eleget. A másik megcsaló is ugyanilyen szituban volt a párjával. Végül a férfi elmondta otthon mit művel, és lezárta a kapcsolatot a nőjével. Új alapokra helyezték a kapcsolatukat a párjával aki szintén belátta, hogy hibás. Vélemények? Megbocsátható ez még? Érdemes küzdeni?

2016. máj. 22. 11:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És igen mielőtt találgattok én vagyok (nő) akit megcsaltak.
2016. máj. 22. 11:22
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csakis ti dönthetik el, mert a döntéssel egyedül nektek kell majd együtt élni.

Én hiába mondok neked bármit, a véleményem 5 sornyi szöveg alapján készül, egyikőtökhöz sem köt semmi és döntést sem kell hoznom valójában, szóval értéktelen.

2016. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én ugyan elég fiatal vagyok, akinek az eddigi leghosszabb kapcsolata 3 év, szóval nem biztos, hogy releváns a véleményem. Ám úgy gondolom, hogy ha tanultatok mindketten az esetből, akkor elég sok minden megbocsájtható. Én még a sokadik esélyben is hiszek, ha a szerelem még pislákol.
2016. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyenem nekem is volt a hazassagunk egy katasztrofa volt akkoriban, en is megcsaltam ot, o is engem. Vegul mindketten megbocsajtottunk es az elet ment tovabb. Mindketten arra jutottunk, h az h ott tartottunk ahol az mindkettonk hibaja volt, nem figyeltunk egymasra, nem adtunk meg dolgokat etc.


Szal nalam csak csok volt, meg szerelem, a ferjemnel meg csak szex.


Van ilyen.

2016. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, számomra nem. Utána örökös gyanakvás lenne ami hamar véget vetne a dolgoknak.
2016. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Könyörgöm, hogy ne bocsásd meg..Én elkövettem ezt a hibát, s csak egyre rosszabb lett minden, leépülsz te is lelkileg, ő meg ha egyszer megtette, akkor ilyenek az elvei, tehát meg fogja tenni máskor is.Nem minden férfi ilyen, keress egy normálisat, mert aki megcsal, az lehet, hogy szeret, de bizonytalan benned, vagy nem tisztel eléggé.
2016. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Meg lehet bocsátani, de csak ha Ő keményen küzd érted, Te meg nem fogod felhozni neki ezt az egészet. Tehát, ha mindketten eléggé felnőttek vagytok hozzá, akkor menthető a kapcsolat.
2016. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
4-es: És elmondtátok egymásnak vagy lebuktatok? Nekem sokat jelent hogy magatól elmondta. Bár ettől még mindig fáj.
2016. máj. 22. 12:45
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, magad mondod:

"Egy ellaposodott hosszú házasság alatt, ahol a felek már nem mutattak túl sok szeretetet, nem beszélgettek eleget."

innen simán meglehet menteni a házasságot, ha akarod. Sosem csak az egyik fél felelős a kapcsolat megromlásáért. Ha maradt valamennyi szeretet egymás iránt, mindketten akarjátok, innen nagyon jó irányba lehet terelni az egész kapcsolatot, ismét törődni a másikkal :) igazából nem történt valós megcsalás sem és korrektül elmondta a férjed, tehát tenni akar értetek. Amennyiben túl tudsz lépni hánytorgatás nélkül a dolgokon, akkor hajrá, újból felépíteni a jó házasságot :) (N)

2016. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: azon vagyunk, köszönöm! 😊

Valószínű ha nem így történnek a dolgok akkor már mindegy lenne..ez rázott fel minket h nagy baj van.

2016. máj. 22. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!