Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Amikor megcsaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor megcsaljátok a párotokat, az új nő minden esetben szebb a réginél?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak az újdonság, a különbőzőség vonz? Engem is megcsaltak, és azon túl, hogy csalódtam, bizalmatlanabb lettem az emberekben, az önbizalmam is csökkent. Korábban szép nőnek tartottam magam, és a környezetem is ezt igazolta vissza. Akivel pedig megcsaltak, őt nem találtam olyan szépnek... Ezek szerint a volt párom másképp gondolta? 24/N
2016. máj. 29. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Sokkal jobb nő! a párom egy p*csa ahogy a többi nő is. Nem érdekel.
2016. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
áááh nehogy azt hidd,láttam már érdekes példákat :D
2016. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Együtt volt egy ideig a nővel, aztán visszakönyörögte magát. Azóta szétmentünk végleg.
2016. máj. 29. 16:40
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Férfi pszichológiai alaptézis: mindig az a világ legszebb nője, akit éppen dugunk.
2016. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A szépség múlandó.


Az, hogy te mit gondolsz a szépségről, az csak a női szem, a pasik másképp gondolják.


Amelyik kapcsolat harmonikusan működik és mind a két fél megkap mindent, oda egy harmadik fél nem tudja betenni a lábát, akár mit is csinál.


Mindenkitől van szebb és jobb, ez alapdolog. Ez még édes kevés ahhoz, hogy egy pasi félrelépjen. Ott már a kapcsolatában kell keresni a hibát!

2016. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kérdés arra vonatkozott, hogy akivel megcsalnak minden esetben szebb-e a barátnőnél?

Azzal tisztában vagyok, hogy egy jó kapcsolatban élő férfit 100 Angelina Jolie se csábít el... de ha vannak problémák, akkor a barátnőnél egy kevésbé szép nő is be tud férkőzni a kapcsolatba?

2016. máj. 29. 17:09
 7/16 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet válaszolni, mert vagy igen, vagy nem.

Ez az adott sráctól függ, hogy neki mire van igénye.

2016. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Objektíve nem muszáj, hogy szebb legyen, de a férfinek ott és akkor az a nő szebb, azért megy el vele.

Érted?

2016. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kizárólag az újdonság varázsa hajtott mindig.
2016. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. Általában 30 évvel idősebb, 3-as fölé sem megyünk (10es skálán), lehetőleg koszos, büdös, ordenálé, lusta, buta, gombás hisztis stb. Azért ilyeneket választunk, hogy tudjunk értékelni.....Viccet féretéve, változó. Nem törvényszerű, hogy szebb, mint ahogy az sem, hogy egyezne az ízlésünk. :)
2016. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!