Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha megcsaltátok /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megcsaltátok / megcsaltok a párotokat és megkérdezi, hogy történt-e bármi is, akkor bevallanátok vagy inkább hallgatnátok? Miért? Mi vesz rá erre titeket, hogy egyáltalán megcsaljátok azt, akit szerettek?

Figyelt kérdés

Aki még nem csalta meg a párját, annak valaha is megfordult a fejében, hogy majd egyszer...? Miért? Volt rá ok?


Őszinte válaszokat várok! :)



2015. aug. 14. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem csaltam meg soha a párom. Egyszer megfordult a fejemben életemben. De akkor szakítottam inkább. Vannak még gerinces emberek a Földön.
2015. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed második fele nem áll fönn azoknál a férfiaknál akiktől ezt kérdezed: ők már rég nem szeretik a párjukat, csak megszokásból vannak mellettük meg azért mert könnyebb, mint szakítani.
2015. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

amikor nem volt senkim akkor volt egy lány akit meztelenül megmasszíroztam (csak ő volt meztelen), akkor nagyon fel voltam izgulva, de az agyam nyugodt volt...tehát testileg kívántam, de az agyam simán nemet mondott...nekem érzelem kell hozzá, jóban voltam a csajjal, nem egy ismeretlen lány volt, de akkor sem mentem bele, tudtam, hogy ő azt akarja...


néha gondolatban eljátszok, hogy milyen lenne megdugni egy adott személyt, van, hogy nem is szándékosan, csak bevillan 1-1 kép, hogy mi lenne ha...de én nagyon hűséges típus vagyok, nem tudnám megtenni...még amikor egyedül voltam akkor sem éltem a lehetőségekkel, kapcsolatban meg főleg nem élnék...


és tervben sincs, hogy megcsaljam :)


22F

2015. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, csak a tapasztalataimat tudom leírni. Együtt voltam valakivel kb. 3 évet, ezalatt a 3 év alatt többször felmerült bennem, hogy megcsal. Voltak gyanus jelek pl.: napokra eltűnt minden magyarázat nélkük, telefonján, számítógépén más nőkről voltak fényképek, mások láttak más nővel sétálgatni a városban. Persze mindenre volt magyarázat, sőt elérte, hogy én érezzem, azt hogy túlzás, amit csinálok, amilyen bizalmatlan vagyok, hogy gyanusítgatom. Végül ő szakított velem, és itt bukott le, mert a szakításunk után 2 héttel posztolta azt facebookon, hogy együtt van egy lánnyal,de nem 2 hete hanem már fél éve. Egyébként ami külön szánalmas, hogy akkor még nem tettünk egyértelműen pontot a kapcsolat végére, külön voltunk, de sokat beszélgettünk, hogy lehetne megoldani a problémáinkat, hogy legyen, e folytatás, és amikor ezt felhoztam neki, akkor még ő próbálkozott valami olyan szánalmas szöveggel, hogy félrekattintott valamit a facebookon és nem igaz, hogy fél éve együtt vannak... Később amikor már tudtunk ezekről beszélni, akkor nyiltan bevallotta, hogy megcsalt másokkal is, persze volt rá magyarázat, szerinte nekem volt köszönhető, vagyis a kapcsolathoz való hozzáállásomnak. Ő azért csalt meg mert valamit nem kapott meg tőlem, amit mástól pedig megkapott. És azért nem hagyott el azonnal, mert a másiknál még nem érezte biztosnak a kapcsolatot. Inkább csalt és kivárt.
2015. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Megfordult már a fejemben, mert már lassan elvonási tüneteim vannak, olyan ritkán szeretkezünk. Eddig igazából azért nem csaltam meg, mert nem találtam még olyat, aki nagyon tetszik, és hasonló cipőben jár, tehát diszkréten lehetne intézni, és csak erről szólna a dolog. Jelenet, pletyka, hiszti nem hiányzik, meg a hivatásosak se vonzanak. Ha megtörténne, nem mondanám el. Amiről nem tud, az nem fáj.
2015. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire megcsalás de szárnysegédkedtem 1 haveromnak 1 buliban és amikor hazakísértük a lányokat adott 1 szájrapuszit. Azonnal felhívtam még hajnalban de nem vette fel. Reggel meg lebeszéltek róla, azt mondták ,h ilyen miatt nem kell pánikolni és csak rossz lenne...nem tudom jó döntés volt-e de soha többet nem csinálok ilyet! Volt még ,h rámmásztak diszkóban és mondták ,h aludjak ott de nemet mondtam simán. Nem vagyok a megcsalós típus
2015. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!