Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Őszintén, mi vesz rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén, mi vesz rá titeket arra, hogy megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyik előző barátnőmet sem csaltam meg. Nem is lehetett volna rávenni.
2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha már érzem, hogy nem kellek a páromnak. (bár még nem történt megcsalás a részemről,jobb szeretem inkább tisztázni a dolgokat és koccolni)
2015. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
A férfi alapvetően poligám, nem tehetünk róla.
2015. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3as: a hűség döntés kérdése. Ahogy az egészséges táplálkozás is. Szóval attól hogy a pizza finom még nem kell megenni.
2015. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Blade Bone ***** válasza:

Még maga az ördög sem lenne képes rávenni ilyesmire.


De amúgy a vonzalom nagy úr, nőknél is.

2015. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 BlackSword ***** válasza:
56%
Amikor "otthon" nem kap meg valamit... Legyen ez bármi, elhanyagolás, szexuális dolgok, lelki dolgok...
2015. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a nők és férfiak is ugyanúgy viselkednek ebben.. Ahogy írták, a vonzalom nagy úr. Valamit nem kap meg otthon az illető.
2015. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Érzelmek hiánya miatt, gyávaságból. Egyszerűbb félre d u g n i, mint megbeszélni a problémákat.
2015. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az új izgalma.
2015. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
3-as megmondta nem poligám az ember. De én 34 éves koromig tartottam magam, hogy én vagyok a szent, meg lovag, mindig szakítottam inkább. De most már 38 évesen azt mondom balek voltam és hülye inkább. Senki nem fogja a koporsómban megveregetni a vállam, hogy te mindig is hűséges voltál ez meg ez a jutalmad... Már családom van, így szakítani nem is tudok meg nem is akarok. De ha nem kapom meg otthon simán tudnék tartani szeretőt, 1x már volt. Ez van, no meg pár év múlva jön a kapuzárási pánik is majd, hogy meg tud e még a férfi hódítani nőt...
2015. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!