Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Soha nem tudnék szerető lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem tudnék szerető lenni - elképzelhetetlen a számomra, más hogyan tud?

Figyelt kérdés
Amikor az első házasságom felbomlása után a harmincas éveim elején sokáig egyedül éltem, az egyik legmegdöbbentőbb volt a számomra, hogy milyen sok családos férfi közeledett hozzám azzal a szándékkal, hogy alkalmi kapcsolatba kerüljünk. Nyilván elutasítottam, de ez által jobban beleláttam abba, hogy mégis milyen sokan kaphatók erre. Egy dolog, hogy a férfiak miért teszik ezt, de amit igazán nem értek: miért megy bele ilyenbe egy nő? Hiszen a legértelmetlenebb kapcsolatnak látszik, amíg valaki nem zár le egy meglévő viszonyt, addig soha nem tervezhetünk - ráadásul ha még családja is van, az "egyébként is megromlott a házassága", "gondolkodásra van szüksége" - legtöbbször csak duma. A magam részéről mindig is ragaszkodtam ahhoz, hogy amíg egy kapcsolat tart, ha van esély arra, hogy megjavítsuk, addig nem kacsingatunk kifelé - ha nincs esély, akkor ki kell lépni belőle? Akkor mi értelme lehet a nő részéről a szerető "pozíciójának"?

2016. jún. 7. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Sokan nem olyan erkölcsösek, mint te. Sajnos...
2016. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Úgy,hogy kiélem a szexuális vágyaim. Sokkal jobb szeretőnek lenni,mint megcsalt,megalázott feleségnek.
2016. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
2-es Gyönyörű egy mákvirág vagy.
2016. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Én azt nem értem, hogy tudja valaki megenni a zsemlemártást, mert konkrétan gusztustalannak látom. Próbáltam, már az állagától hányingerem lett.

Más meg szereti.

Azért mert más.

A kérdésedre is ez a válasz.

2016. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Gyönyörű egy mákvirág vagy

Köszi az ítélkezést 1 mondatom után! 😁

2016. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb nő nem "akar" szerető lenni. Persze, vannak, akik megelégszenek egy ilyen státusszal, mert amúgy sem akarnának komoly kapcsolatot, és így kényelmes, mert tőlük sem várnak el semmit. Viszont a kérdésedben te is olyat írtál, hogy így nem lehet tervezni, tehát maradjunk ennél. :)

Tehát a legtöbb nő ilyen szituban nem akar szerető lenni. Az egyik verzió, hogy nem tudja az elején, hogy foglalt az illető, csak mikor már beleszeretett, netán több is történt, ott ugye a pasi a hunyó. A másik fele, hogy tudja, hogy foglalt, és hozzád hasonlóan azt mondja, hogy azt akarja, hogy szabad legyen - de a pasi fűzögeti, ő beleszeret, és hirtelen azon kapja magát, hogy ő a szerető, pedig soha nem akart az lenni. Aztán abból jönnek az itteni kérdések, hogy hogyan érje el, hogy döntsön a pasi. :)

2016. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel te komoly kapcsolatot kerestél, nem pedig csak alkalmi partnert ezért nem volt eszedbe se hogy belemenj egy ilyen dologba. Egy "normális" szeretői kapcsolat (már ha lehet normálisnak nevezni :D ) nem abból áll hogy a szerető nő el akarja hódítani a férjet, hanem egyszerűen csak összejárnak, élvezik az együttlétet, ennyi. Ezért gyakori hogy férj fiatalabb nőt keres, mert egy huszonéves független nő hamarabb belemegy egy ilyen kapcsolatba. egy harminc feletti már nem kalandokra vágyik, ahogy te sem arra vágytál.
2016. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztosan nem könnyű. Válásom előtt, amikor már külön éltünk, még egyszer komoly dúlást végeztem a szebbik nem körében. Nem akartam hamar lekötni magam, így mindenkinek megmondtam, hogy nős vagyok, de ezt a tényt, hogy külön élünk, elhallgattam.

Kétféle nővel találkoztam ekkor: Akiknek már volt dolga nős pasival, és akinek még nem. Az első csoportba tartozó csajok kerek perec megmondták, hogy köszönik a megtisztelő bizalmat, meg a satöbbit, :-)) de ők a büdös életbe még egyszer nős pasival nem kezdenek. A második csoportba tartozó hölgyek közül szinte valamennyi kapható volt, vagy lett volna egy hosszabb lélegzetű liaisonra.

Ami kérdés lényegi részét illeti: Ne felejtsd el, kérdező, hogy nős férfiakról beszélünk. A nős férfi úgy lesz nős, hogy tud csajozni. Tudja (és valószínűleg a házas évei alatt még jobban megtanulta), hogy mi kell a nőknek ahhoz, hogy valaki mellett igazi nőnek tudják érezni magukat. Tudja, hogy a nők legmegbízhatóbb erogén zónája a fül, csak nem harapdálni kell, hanem a megfelelő szavakat duruzsolni bele. Ilyen tudás birtokában lép a szorítóba, és hidd el, kevés kivételtől eltekintve borítékolható a győzelme.

2016. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-asnak: lehet, de azért olyan nők is vannak, akik kiismerték már annyira a férfiakat, hogy tudják, hogy valamit csak azért mond... De fenntartom, hogy a nők egy részében, remélhetőleg nagy részében, ha tudja, hogy nős férfi közeledik, kialakul egy hárítás, és mondhat bármit. Legalábbis én el sem tudom képzelni, milyen ennek az ellenkezője.
2016. jún. 8. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
9%

2-es szégyeld magad mélyen,amiért igy gondolkozol!

Engem csaltak meg,s tudod mit nem hiszem,hogy számomra ez jobban magalázó volt,megalázóbb a szeretô számára aki ÖRÖK MÁSODIK,aki csak sexre kell és persze a férfi számára,mert onnantól kezdve egy geringelten féreg,akit ha elhagy a párja onnantól kezdve foggal körömmel kapaszkodik kapálózik csak,hogy vissza szerezze,a szeretôt pedig soha többé nem keresi magyarázat nélkül kihasználva megalázva....

De tudod mit és hogyan gondolsz,de meg is érdemled a szeretök sorsát....

2016. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!