Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, és akik szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, és akik szeretőt tartanak! Hogyan ismerkedtetek meg? Hogyan alakult ki a kapcsolatotok? Régebbről ismertétek egymás?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy a szerető páros hol, milyen körülmények között ismerkedett meg. A foglalt fél mennyi házasság után "találta meg" ez első szeretőjét? Hány évesek voltatok? Ismertétek előtte egymást?Tudtátok hogy a másiknak van párja? És hogyan alakult ki a szitu köztetek? Megbeszéltétek az első alkalom után hogy ennek lesz folytatása? Most ilyen kérdések jutottak eszembe, tehát ezzel kapcsolatba érdekel minden hogy hogyan alakult ki köztetek a szeretői kapcsolat. Írhattok történeteket amiket átéltetek.

Nem ítélkezni akarok! egyszerű csak kíváncsi. És aki azért jön ide hogy leossza a válaszolókat az kérem haladjon tovább az oldalról! Remélem lesz aki őszintén le fogja írni

Köszönöm.



2016. jún. 9. 18:12
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
37%
Kíváncsi vagyok, hogy melyik nő élne egy ilyen kis diszkrét pöccsel, akinek a szája sem ér le a saját fAszáig. Ez nem férfi, csak egy janika. Minden nő két hónap múlva seggbe rúgná, letépné a kcsi pcsét és a szájába rakná cumként. :) meg akarsz bacni egy olyan nőt, mint én vagyok? Sajnálom, de nem fog sikerülni. Eléd dobnám a lábtörlőt, hogy gyűrögesd azt, mint egy kutyuska. :)
2016. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
Hahaha.. remélem , amíg letudtad írni ezt a pár sort, addig el is élveztél.. :)
2016. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
34%
babuci, nem tetszik hogy negyvenesként csak látbtőrlőnek lennél jó? ne rajtam verd le ezt a kész tényt. Kérem tőled ezt kedvesen és "diszkréten"! :)Az olyan diszkrét jancsikából, mint te vagy, ezret taposok el egy hónapban. Mint a férgeket. Ugye érted? Ja, a férjem is csókoltad téged, jót nevetett a kis hisztiden itt. :)
2016. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
Babucika, masztiz már egyet, kettőt, hármat, hogy lecsillapodj... Megb4szni úgysem fog senki .. :) Hahaha
2016. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
44%
Fárasztó vagy már. Pcsöd van, bukj rá és cumikázz! jó éjt! :)
2016. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
67%

35-36:

Csak azokra a dolgokra válaszoltam a 34-esben, amiket te a 26-ban írtál, hogy "mama biztos tudta", "a faluban mindenki tudta" és hasonlók.


38:

Papa elmesélte ezeket nekem idős korában mikor már bőven 70 év felett volt. Mindig viccesen mondogatta, hogy "Az élet végén már könnyű szent embernek lennem így, hogy nem áll a pö-.csöm". Ez a mondása eléggé a fejemben maradt.


Se a gyerekeinek, se senki másnak nem mondta nyilván soha, de nekem mint fiú unokájának azért már igen. Nagymamám bankban dolgozott, nevelte a gyerekeket, csinálta a napi szintű dolgokat. Ha a férje rendőr és néha túlórázik akkor mitől fogott volna gyanút?

Nem értem ha azt a szót hallod hogy nagyszülők, miért egyből falura és kötögető nagymamára asszociálsz. Tényleg faluból származtak, de kb 20 éves koruktól életük végéig nagyvárosban éltek.

100 ezres városban laktak, nem kis faluban, mondom. Papa pedig nem az ismerősi körből szedte fel a nőket, hanem olyanokkal csinálta, akivel amúgy nem volt más közös ismeretség és akiket újonnan ismert meg. Aztán pedig kimentek egy tanyára dugni, 10-15 km-re a várostól.

2016. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Kedves 33. Válaszoló! Nagyon félreértettél valamit. Nem vártam üzeneteket, és egyetlen egyet sem kaptam, és valószínű azért mert rajtad kívül mindenki felfogta hogy nem egy ilyen kérdéssel próbálok felszedni bárkit is. De gratulálok a hatalmas eszedhez.
2016. jún. 12. 23:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!