Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír rám a fiú? Fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám a fiú? Fiúk! Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régebben ő magától írt rám, viszont néhány napja feltettem egy kérdést neki, amire nem válaszolt, illetve utána valamiért megdícsértem. Egyébként nagyon sokszor figyelt, én meg amikor rám nézett, pirulva elfordítottam a fejem, valamikor meg kicsit ijedt voltam :(


Fiúk! Ti ilyenkor mire gondoltok, ha egy lány ezt teszi?



2016. máj. 27. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráírhatok szerintetek? Vagy ti ezt nyomulásnak vennétek? Mit gondolnàtok az ilyen lányról?
2016. máj. 27. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer. Egy hangsúlyozom1 pŕóbàt tégy mindenképp többet ne.
2016. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én akkor nem írok rá valakire, ha nem érdekel. Ilyen egyszerű. Mi volt egyébként a kérdés amit feltettél?
2016. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege az volt, hogy régebben ő írt rám, sőt legutóbb egy kiránduláson amikor beszélgettünk szinte falt a szemével, és mindig rám nézett, ugyanakkor rám is kacsintott ilyen incselkedően, én meg ilyen pajkos nézéssel néztem vissza rá. Most pedig hanyagol... amúgy mindig odaállt mellém, miközben más mellett is volt hely, amikor beszéltem hozzá, szinte elakadt a szava, alig tudott válaszolni.

Most mi van ilyenkor? :D

2016. máj. 28. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Az van, hogy elakadt a szava.

Ne chaten beszélgess vele, hanem élőben. Kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve találkozni, aztán hajrá élőben! Azért viselkedett úgy veled korábban, mert bejöttél neki.

2016. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Úgyértem az a kérdés mi volt amit neki tettél fel, de nem válaszolt rá.
2016. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ráírtam, és tudtunk beszélni :)) köszi mindenkinek!:)
2016. máj. 29. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!