Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsalt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt a legjobb barátommal. Melyiket üssem meg?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 22:10
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
90%

egyiket se........ minek?


inkább keress egy korrekt csajt!

2016. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy gyökér a barátod! Én tuti hogy bele vernék a fejébe! A barátnődről meg inkább nem mondok semmit.
2016. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

hát...nőt nem ütsz meg ugye? csak elhordod max mekkora egy ri*anc, a barátod pedig úgy látszik nem is a barátod, de ha valaha is az volt akkor miután leverted a szavaknak itt is erősebb ereje lesz

sajnálom hogy ekkora alja emberek vannak akik ezt művelik másokkal

2016. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
A nôd olyan amilyen. -De az ilyen baràt nem barât.
2016. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kutya mindkettő..:)))
2016. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Akit el lehet csábítani,azt el kell engedni.


Nőt NEM ütünk meg!

Ezzel amúgy se tudod megváltoztatni m dolgokat.

2016. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
nem ér annyit az egész
2016. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

Hát lehet, hogy gonosz lennék, de én országra szólóan kihirdetném, hogy új pár született a barátnőm és legjobb barátom személyében. Lelkes jókívánságok és gratulációk kíséretében, úgy tálalva, mintha örülnék ennek a fejleménynek. Azt ha rákérdeznek, hogy ez mégis, hogy akkor gyakorlatilag nyerő pozícióban vagy, mert simán elsütheted a lenézős, macsó dumát, hogy "ráuntam és egy jó barát mindent megoszt"... és egyéb ilyen taszító mondatokat.


Én a havernál is megemberelném magam a képébe mosolyognék, eljátszanám, azt mintha csak egy labdát kért volna kölcsön: "Gondolkodtam haver és semmi, baj. Végül is jó tettél nekem ezzel, mert én már úgyis rongyosra használtam, te pedig viszed így is, szóval én sok boldogságot kívánok!" Ez szerintem kellően gonosz megjegyzés, és lealázó is.

Aztán nyalogatnám sebeimet. És a végén már csak azért is több, jobb lennék a másik kettőnél.


Az én fejemben nem fér meg ésszel, hogy lehet egy "barát" ilyen. De komolyan!

2016. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
63%
a kur*a nem nö ;)
2016. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyiket sem, nyugi, de napiszarra kirakhatnád őket ;)


26/F

2016. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!