Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátommal leszoptuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátommal leszoptuk egymást párszor és azóta csak azon jár az esze és már szexelni is akar de szerintem ez egy kicsit korai még, próbálom húzni az időt de ő már nagyon akarja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Menj bele és ő pedig beléd. Aztán örök gay love for ever
2016. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, kicsit korai, hisz még csak 5 óra van! :D Ha már párszor játszottatok egymással, akkor ne csodálkozz, ha többet akar.
2016. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem mi neked korai. Te nem dugnál, kefélnél már?


Az a legjobb, amikor a farok bekerül egy szűk lyukba. Mi abban a korai? Miért húznád az időt,


Te melyik lennél? Akit megdugnak vagy aki megdugja a másikat? Vagy felváltva csinálnátok?

2016. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem, bár én bi vagyok. Hát ha félsz tőle akkor várj, beszélgessetek nézzetek utána, mert nagy fájdalmat is lehet okozni :/ 20/F Te mennyi vagy?
2016. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én csak akkor csinálnám, ha vágynék rá és nekem is jól esne. Amikor szeretnéd, akkor csináld. Hogy jön ő ahhoz, h minden áron akarja? Ez nem szimpatikus.
2016. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le, beszéld meg vele, hogy te még nem érzed magad késznek rá. Kérdezd ki, hogy ő mit akar a kapcsolatotokból és te is mond el neki az érzéseidet és vágyaidat. Ne legyél teljesen elutasító, inkább próbáljatok meg kompromisszumokat kitalálni. Pl. ne legyen igazi szex mert az téged még zavar, de akkor engedd a pettinget vagy hasonló enyhébb dolgokat.

Az a lényeg, hogy kezeld finoman a dolgot, ne rontsd el a barátságotokat ilyen apróságon.

2016. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
(nem sértés) de fullra olyan, mintha a szexet akarná és nem téged xd Szerintem akkor menj bele, ha te is akarod (ahogy már páran is mondták).
2016. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7:

Nem szerelmesek egymásba most sem, csak a szexuális élvezeteket nézték eddig is

2016. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

mióta vagytok egyűtt?

mert,ha féléve akkor:ez minden csak nem korai.

ha tegnep óta akkor: akkor korai de minek várni.


mit csinálj:rugd tökön.vagy csak verdki neki.

2016. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!