Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak zavarna titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavarna titeket ha megtudnátok hogy a barátnőtök megcsalta az előző barátját?

Figyelt kérdés
Véletlenül megtudtam az ismeretségi körömből ezt,hogy hónapokig csalta a barátnőm az előző párját.Mondtam neki de magyarázkodott hogy éppen nem voltak jóban meg megcsalta őt is a barátja...Viszont utána még 1 évig együttvoltak és nem mondta el a barátjának. Aztmondta nekem nem kell ilyentől félni mert egész más vagyok mint az előző barátja. De azért zavar a dolog meg kitudja még miket csinált a múltba.
2016. jún. 14. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Persze, most még más vagy, de vajon egy-két év után is?
2016. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert mi a garancia, hogy engem nem csal meg akkor :D.
2016. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavarna, mindenki megérdemel új kapcsolatot tiszta lappal, amíg engem nem csalna meg addig nem érdekelne, de miest megtudnám akkor repülne.
2016. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan akkor sincs biztosíték hogy nem csal meg ha előtted nem csalt meg senkit...akik megcsalnak valakit azoknak is el kellet kezdeni valahol a megcsalást.
2016. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát azonnyomban elkezdenék kavarni mellette más lányokkal is, érezze a törődést, milyen ha csalnak :)
2016. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen, elhagynám, akármennyire is szeretem. Nem fér bele az elveimbe ilyesmi.
2016. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem zavarna, a ferjem is megcsalta mar az elozo kapcsolatat, es ot is csaltak meg, nalam ugyanez a helyzet megis husegesen elunk mar 7 eve, velhetoleg pont ezert.


A megcsalasra sosincs garancia, de mas multjaban kotoraszni hihetetlenul gyerekes mentalitasra vall.

2016. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Az èn vèlemènyem: "kutyából nem lessz szalonna!" Legyèl rèsen, nehogy te is az ex sorsára juss.. vannak karakterek, èrtèk rendek, vèrmèrsèkletek...amik nem vàltoznak ha èrted mit akarok ezzel mondani!

Sok szerencsét!

2016. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7es: valakinek a múltjából szerintem valamennyire következtetni lehet a jővőére.
2016. jún. 15. 19:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátnőm, már nagyon benne voltunk a kapcsolatban, mikor kiderült, hogy a férjevel még se úgy van minden, ahogy mondta. Mikor összejöttünk, akkor költözött el. De csak kiderült egy rövid időre.

Aztán 2 hónap múlva teljesen.


Aztán kiderült, hogy az összes kapcsolatánál így csinált. Mindekit csalt.

Aztán engem is. Én kicsit megszívattam.

De ha tudom ezeket a dolgokat, akkor nem kezdek vele. Persze magyarázat ott is volt mindegyikre.

Én hagynám a helyedben.

2016. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!