Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves srácok! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Ti mit tennétek ha megtudnátok hogy a barátnőtök terhes?

Figyelt kérdés
Dolgoznátok már egy ideje de még szeretnétek élni ezért gondolkodás nélkül el akarnátok vetetni vagy feladnátok az addigi életeteket és megtartanátok a gyereket? A barátnötök még nem dolgozna.
2014. nov. 4. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
kicsoda?? kérdezném,félmosollyal,és folytatnám az ásást.
2014. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Kizárt dolog nálam az abortusz. Évekig szexeltem a volt barátnőmmel gumi nélkül és többször is beszartunk, hogy gyerek lesz; mégsem jutott eszembe egyszer sem, hogy elvetetném vele... Inkább kénytelen lennék akkor jó gyorsan felnőni és felelős apaként viselkedni.


Az pedig nem gond, hogy a lány nem dolgozik. Majd besegít a család, amennyire tud.

2014. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Tisztázzuk: egyedül a terhes nő dönthet a gyerek sorsáról, az apa akarata e tekintetben indifferens. Egyébként nincs barátnőm, így nem igazán tudok válaszolni a kérdésre.
2014. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

nehéz döntés.

Ha képes lennék a fizetésemből ellátni a családomat akkor minden szó nélkül belevágnék. Amúgy nem tudom!

2014. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Én csak akkor tervezem a gyerekvállalást ha már anyagilag is megtudok neki adni mindent. Huszas évei közepén kevés férfinak van olyan jó állása hogy eltudjon tartani egy családot. Így bármennyire is fájna én az abortusz mellett lennék.
2014. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Megmondó Ember ***** válasza:
79%

Esetleg barátnő mit szeretne? Az is fontos, nem csak a te véleményed.


Egyébként, ha nem akarnék még gyereket védekeznék, ha mégis olyan jó vagyok, hogy sikerült összehozni védekezés mellett és a barátnőm is szeretné megtartani akkor megtartanánk.

2014. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Költőnő? ***** válasza:
59%
azt gondolom, h ameddig nincsenek megfelelő körülmények, értsd megélhetés, stabil párkapcsolat, addig DEFENSE!!!!!!
2014. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Én már meg tudtam:-) és örültem neki. Mondjuk mi terveztük:-)
2014. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
#3 vagyok: hozzátenném, hogy az apa a gyerektartást akkor is köteles fizetni, ha a saját megélhetése nincs biztonságban. Szóval ha a nő megtartja a gyereket, az apuka diákhitele, zsebpénze, diákmunka pénze stb. mind megy a gyerektartásra.
2014. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Költőnő: a szó, amelyet keresel, PROTECTION.
2014. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!