Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Férfiak! Ti megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak! Ti megtudnátok védeni a barátnőtök bármilyen helyzetben? Verekednétek értük? Ki mernétek állni értük? Vagy gyáván elmenekülnétek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez tök természetes egy férfitól, hogy nem szalad el, nem hagyja ott a barátnőjét a szarban. Nyilvánvalóan arra törekednék, hogy mindketten minél hamarabb elhagyjuk a helyszínt, de ha ránk szállnának és elkapnák a barátnőmet, foggal-körömmel esnék neki az illetőknek még akkor is, ha testi fölényben lennének. Egyébként szerintem megijednének a hangomtól, ha úgy istenesen kiereszteném, üvöltöznék orrba-szájba, ami a csövön kifér.
2016. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Hogy meg tudnám,azt nem tudhatom. De megpróbálnám,az fix. Ha más nem,addig feltartom a támadó/kat,míg elszalad egy boltig,vagy valami.

De elszaladni eszembe se jutna és leköpném magam,ha mégis.

2016. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt erre példa. Úgy meg vertem a gyereket, hogy azóta messziről elkerül. A barátnőmre-rá sem mer nézni, a közelébe nem mer menni.
2016. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, végre férfiak is kommentelnek ide! Egyetértek veletek!
2016. jan. 27. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Anno küzdősportoltam pár évet. Már nem vagyok formában, de azért észrevettem a reflexeimen, hogy van még bennem potenciál. Szóval nem keresném a bajt szándékosan, de ha tényleg tettlegességig merészkednének, kiütném az állkapcsukat, késtől sem félek. :) A termetem eleve tekintélyt parancsoló.
2016. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dettó mint utolsó.
2016. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindent megpróbálnék, hívnám a rendőrséget, utána meg ütnék, rúgnék, harapnék, hogy hatástalanítsam a támadót, amíg kiérnek.
2016. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés,aki ilyen helyzetben nem "tökös",az jobb,ha a másik nemnél próbálkozik...
2016. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
nem verekednék 1 nő miatt se. Persze ha orvul megtámadnának akkor menteném a menthetőt és védeném a védhetőt ösztönből. De mert beszól neki valaki, azt azért nem verném agyon.
2016. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

önvédelemből igen, de csak akkor ha bizonyítható az önvédelem.

ilyen "ránézett a csajomra a srác" meg "meglökte és ki folyt a piája" dologért nem ütnék meg senkit, ugyanis súlyos börtönéveket lehet kapni érte.

sajnos volt már ilyen "keménykedős" verekedésből 2 év felfüggesztettem, szóval tanultam az esetből bőven.

2016. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!