Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az a kettős mérce a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a kettős mérce a megcsalásban?

Figyelt kérdés
Ha a férfi már csak gondolni is mer egy másik nőre, már az megcsalás, viszont ha a nő flörtölget más pasikkal, és az egyikük megtermékenyíti őt, az még nem megcsalás: a pali volt béna hogy ezt hagyta, és egyből az ő hibája?

2016. jún. 16. 22:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mindig csak a forditottjarol hallok.
2016. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
Összekeverted a nemeket, testvér, pont fordítva van ;)
2016. jún. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék honnan jött a 30% ha már ilyen gyakran van rá hivatkozva.

Azt sem egészen értem ez a "zabigyerek" mánia honnan jött mostanában. Létező probléma de ezer más létező probléma van amiken pöröghetne itt a jó nép. Miért épp ez?

2016. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%

#23


Mert ez az egész életedre kiható baj. Most tegyük fel neveled mint sajátod aztán 10 év múlva benyögi a csajod, hogy amúgy Alitól van, csak Ali migráns-segílye nem volt elég a gyerekneveéshez így maradtál te. A gyereket már szeretd, de a nőtől ezek után hányinger...


Alapból milyen lehet ez? Szeretlek fiam, de anyád egy r*b*nc volt és ebből lettél te.


Anyuka meg: Ez csak a nevelőapád, aki egy lúzer, de stabil állása meg lakása volt, de nem volt se a hasa, se a farka elég kemény a p*cs*mnak így a valódi apád Ali. Akarod látni? (kotorászik a kazetták között) - na itt a 2016.04.12-ei terrortámadás videója. Aki ott felrobban az a papikád. Egy darabot elraktam belőle... A legértékesebb darabját... De nem fért be a 20 centis tárolóba...

2016. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, ez aztán baromi életszerű...
2016. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#25


Ahogy az is, amit te állítasz, hogy a férfi félreágyúz és azzal vágja ki magát, hogy "férfi vagyok nekem lehet" - ezt csak tahóéknál lehet hallani, és általában a nő meg is bocsátja, mert hát kemény a hasfal meg a farok, és még mindig inkább ez, mint a "lúzerek".

2016. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát én nem állítottam semmit, úgyhogy ez megint nem jött össze...
2016. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#27


Kö-HÖM!


"Na ilyenkor hol marad a tipikus "hát férfiból van", meg "nagy volt a kísértés" stb., rozoga dumák?

Annyira végtelenül unalmas, hogy csak a nőket tudjátok szapulni!


A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad."

2016. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28


Ezeket a "rozoga dumákat" általában szépfiúk alkalmazzák, akiknek úgyis meg lesz bocsátva, mert nekik lehet, mert a nőjük úgyis utánuk fog vágyni, nem a "ronda lúzerekre". Ezért is merik alkalmazni...

2016. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A LEGELSŐ válasz volt az enyém, meg a 25. Meg amit most írok. Ahhoz meg semmi közöm, hiába egyezik az értékelés.
2016. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!