Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek ekkora különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek ekkora különbséget/állnak hozzá ennyire különbözően nemek alapján ebben a témában?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor valamely +20 éves emberke ír arról, hogy aggasztja, mi lesz az elsőn, illetve, hogy őszinte legyen-e a párjával e téren mikor még csak ismerkednek és nem volt semmi.


Ha csaj/nő írja ki akkor a válaszok többsége kedves-elfogadó-barátságos stílusban íródik, igazán szép, jó tanácsok hangzanak el.


Ha srác/férfi akkor a válaszok leginkább a "mekkora pancser vagy" és a "szánalmas, biztos valami kövér kocka vagy" mentalitásban írodnak, nyoma sincs, nemhogy a kedvességnek, de még csak megértésnek sem. Elutasító, kérdező méltóságát is sértő válaszok, beszólások, gúnyolódás...


Ez mire jó, miért kell ez? Nem egy kicsit kettős a mérce? Vagy aki férfi annak nem lehet ilyesfajta problémája, "mer' az nem is férfi"? Vagy miért? Sokszor ha a kérdés úgy hangzik el, hogy nem állapítható meg a kérdző neme egészen addig rendesek csak amíg ki nem derül, hogy férfi, mert akkor "gáz vagy ember", ha csaj akkor viszont legyünk emberségesek? (A kínos privátokról nem is szólva).


Eh...



2016. jún. 16. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért tesznek ekkora különbséget/állnak hozzá ennyire különbözően nemek alapján ebben a témában?


Ha egy lány több férfival lefekszik, akkor egy r..anc, ha egy férfi, akkor mekkora király, megteheti.


Ha egy lány lefekszik egy férfival az első randin, akkor könnyűvérű, míg a férfi csak szelektál.


Na, körülbelül ilyen a kérdésed. Ostoba sztereotípiák, mindenkét nemről lehetne írni erről egy rakatot.

Marha egyszerű, nem kell hallgatni a károgókra. Attól még, hogy egy huszonéves férfi szűz, még nem feltétlenül lúzer, ahogy az a nő sem feltétlenül könnyűvérű, aki lefekszik valakivel az első randin.

2016. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem teszek különbséget.
2016. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1


Hasbara, nice try!


Engem az érdekel, hogy itt az oldalon miért van ez így, hogy férfiként tilos lassan ilyet kérdezni, mert csak sértegetés van, de ha nő teszi akkor normálisan viselednek. Miért tilos? Miért kell rögtön lúzerezni meg sértegetni?

2016. jún. 16. 20:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kettős mérce, hanem a nőknek gyakrabban nők adnak tanácsot, a férfiak kérdései alá meg több férfi ír. Szóval nincs itt semmiféle kettős mérce, egyszerűen mások a válaszadók.
2016. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azokat a lányokat meg miért kell r..bancozni?

Ha nem érzed magad lúzernek, akkor miért érdekel megkeseredett emberek véleménye? Ez egy anonim oldal, ahol csomóan kiélik a frusztrációjukat, és jó nekik másokat szidni. Ennyi, semmi több. Ne foglalkozz velük.

2016. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5


Alapból csak szerettem volna megkérdezni, hogy mit lehet tenni ebben a helyzetben, mi az ami segíthetne, mit hogy kellene... Erre nekiálltak sértegetni...

2016. jún. 16. 20:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Mostmár igazán kíváncsi vagyok a kérdésedre. Belinkeled?
2016. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, linkelj, kérlek
2016. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kiirt kérdésed nem kommentálom, sérelmed valós, de jobb nem lesz ha meg is mondjuk a tuttit.


Eredeti kérdésedre azt tudom neked tanácsolni, olyan nőként, aki szűz fiúval vesztette el a szüzeségét, hogy ne parázz! Izgulás természetes, de nem kell görcsölni. Ösztönösen jönnek majd a dolgok. Viszont egy dologra érdemes figyelni: a nőnek több idő kell a ráhangolódásra! Tehát a simogatást, csókot és a test feltérképezését érdemes húzni, alaposan elvégezni. Úgy is érzed majd ha készen áll rád a nő, mert nedves lesz (kezeddel fel cfedezheted ) illetve hozzád dörgöli a csípőjét ha már akarja.


26 n

2016. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mindig felhívom a figyelmet az erogén zónák és az előjáték fontosságára.
2016. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!