Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a gyakorlati tünetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a gyakorlati tünetei annak, ami alapján feltételezhető, hogy egy nő bizony csalja a párját?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint férfiaknál... telefondugdosás, félrevonul beszélgetni, hirtelen új programjai, hobbijai lesznek, elkezd jobban adni magára, stb.
2016. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Tünet..:D Nekem egyszer volt ilyen, impotens lettem a nőre. Az agresszió felülírta a vonzalmamat iránta. Utána már nem érdekelt, mert nem tudtam mellette elgyengülni.

Válassz hozzád valót. Az nem fog megcsalni. Legyen olyan, mint te. Erre rájöttem én is idővel, sosem kellene olyantól gyerek, aki nem olyan genetika, mint én.

2016. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefonálni férevonulok mindig akárki hív. Ha más is beszél a környezetemben akkor az az eredmény, hogy nem értem egyiket sem. Emiatt nem is nagyon szeretek telefonon beszélgetni. Elején szóltam, hogy ne, nem tetszett, így mindig átmentem a másik szobába. A telefon rejtegetése a másik elől inkább jele megcsalásnak, vagy az indokolatlanul halk beszéd 29/f
2016. jún. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha feltűnően izgatott vagy csillog a szeme a boldogságtól, amolyan madarat lehet fogatni vele állapotban van...
2016. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan aki nem csalja a parjat? En meg nem lattam ilyet. Szoval ha lelegzik az eleg jo jel lehet.
2016. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sose csaltam, meg férfiként, engem viszont 2x is. De találtam egy olyan nőt, aki olyan mint én, őt is csalták meg.
2016. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fentiek mind, de én inkább sex közben venné észre.
2016. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és szeretném nyomatékosítani, hogy EGY "tünetből" még nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni, inkább összességében érdemes a helyzetet vizsgálni. Pl. írta valaki, hogy ő mindig félrevonul telefonálni, én meg pl. mindig "dugdosom" a telefonomat, egyszerűen zavar, ha bárki nézegeti, pedig nincsenek titkolnivalóim.
2016. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozik többé semmiben sem, nem érdekli mi van veled, kevesebb időt tölt veled, mégis boldog így. Nem igényli a közelségedet, érintésedet. Nem érdekli, mit gondolsz róla, többé nem gondoskodik rólad, ha eddig megtette.
2016. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 IQNuQ válasza:

Ötösnek: én soha nem csaltam meg senkit, és most sem jutna eszembe a világért sem, pedig 2,5 éve vagyok együtt párommal 17 éves létemre, és mindenkinek az jön le, hogy jaj, niztos gondoltam már rá, mert ez nagyon sok idö ám ennyi évesen... Teszem hozzá nekem egyáltalán nem tűnik soknak, de még ha annak is érezném sem tenném meg, mert nem vagyok kígyó, és tartom magam annyinak, hogy nem mások háta mögött furkálódok gyáván, hanem egyenes megmondom a dolgokat.. mellesleg, az őszinteséget, még ha fáj is, megérdemli mindkét fél egy kapcsolatban. Levesebbre tartom azt aki megcsal, mint azt aki fájdalmat okoz, de mégis megajándékoz az őszinteségével.


Kérdező: sok jel van, de egyik sem biztos. Az, hogy kevesebb idöt fordít rád sem lehet ezer százalékosan a megcsalás jele, hiszen nekem is volt (mostani párommal), hogy rengeteget dolgoztam/tanultam, elköltöztünk, fáradt voltam, rossz hamgulatom volt, az első szóra ugrottam mindenkinél, úgyhogy inkább alig beszéltem vele amíg le nem higgadtam, mert nem akartam feleslegesen megbántani, csak mert olyan kedvem van.. de lehet sok jele.. túl jó az ágyban (bűntudatból teljesít), vagy rosszabb.. de ez is lehet kedvfüggő is.. nem keres, ez egyértelmű. Szétszórt, szórakozott.. az előzőek jól mondták a telefont pl.. de tényleg az összeséget nézd, önmagában egyik sem feltétlenül jelenti..

2016. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!