Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső gyakorlati helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső gyakorlati helyen diákot oktató emberrel való kapcsolat ugyan olyan helytelen, mint a tanár-diák kapcsolat?

Figyelt kérdés

úgy értem, ha én most érettségi után szakácsnak tanulok úgy, hogy minden második héten végig egy étteremben dolgozok, ahol az ottani szakácsok oktatnak, és összejövök az egyik szakáccsal, akkor őt is ugyan úgy büntetik, mint ha egy tanárommal jöttem volna össze? Mert jegyet ugyan kell kapnom kint a külső gyakorlati helyen is, de bármelyik szakács adhat.

Szóval szerintetek? Itt is nagyon kötöttek a dolgok?


2015. febr. 13. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Törvény szerint nem tudom, de senki nem figyeli az ilyet. Meg amúgyis mindenki ötöst kap a gyakorlatra.
2015. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel 18 elmúltál, így senki nem büntet senkit, nem sért törvényt senki.
2015. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem lehet ezt úgy csinálni, hogy ne legyen túl feltűnő és ha megbeszéli a többi szakáccsal, akkor majd adnak neked ők jegyet.
2015. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!