Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a gyakorlati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a gyakorlati helyemen az egyik kis főnökömmel elkezdtem chaten beszélgetni és tudja h nekem nagyon bejön mit tegyek?

Figyelt kérdés

a beszèlgetèsünk elejèn mèg ő is úgymond flörtölgetett velem, de az utóbbi időben megváltozott minden. folyton azt irja nekem h ő nem akar tőlem semmit. az elejèn azt mondta azèrt mert ő a főnököm èn meg az alkalmazottja vagyok. de utánna már azzal magyarázta h nem akar kapcsolatot ès ha nem egy helyen dolgoznánk se lenne köztünk semmi. mièrt csinálja ezt, h össze vissza magyaráz? kèrlek segítsetek.

egy 19 èves lány


2014. febr. 15. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem akkar megsertenni,felejsd el!
2014. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert ő se tudja mit akar mert ugy gondolja nem jöhetne össze veled de sztem ha az elején kedves volt tuti tetszel neki , és szokott a munkahelyeden figyelni vagy ilyenek ? amugy meg hagyd ne könyörögj neki , tedd féltékennyé :D
2014. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló- ez szar tanács
2014. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen szokott figyelni. volt h mellette mentem el ès direkt nem nèztem rá de láttam h a szemei majd kiesnek úgy bámult, de persze a fejèt nem fordította felèm. ès mindig figyeli h merre vagyok. de nem èrtem h most akar valamit vagy sem?
2014. febr. 15. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
akar csak sztem nekibejön ez hogy igy vagytok hogy semmi komoly kapcsoalt csak igy figyelitek egymást iylenek , tedd féltékennyé kiváncsi lennék mit szolna hozzá ha mással látna
2014. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* akkor
2014. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
beszèlgettem az egyik fèrfi kollegámmal ès a kis főnököm pont akkor lèpett be amikor mondta nekem a srác h majd rámír ès beszèlünk. a kis főnököm ahelyett h szolt volna h beszèlgetünk tágra nyílt szemekkel bámult ès egy pillanatra megállt majd mikor rájött h èszre vettem a reakcióját gyorsan tovább ment.
2014. febr. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!