Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem azt hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt hiszi, hogy megcsalom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg.

De már nem először csinálja, hogy amikor egyedül van a telkén, hazafelé úgy 20-30 perccel korábban telefonál, hogy nem kell-e valamit a boltból?

Pedig még pont én lehetnék az, akinek oka lenne gyanakodni.


2016. jún. 19. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Úristen. De gyerekes viselkedés, de a tiéd is "Pedig még pont én lehetnék az, akinek oka lenne gyanakodni."


Ennyire besavanyodott a kapcsolatotok, hogy már ilyenen élitek ki magatokat? Egymás gyanakodásán?


Komolyan? Ha nem bírtok egymás mellett meglenni gyanakodás nélkül, akkor minek vagytok együtt?


Beszéljétek meg, ha egyikőtöknek sincs rá oka, akkor fejezzétek be ezt a gyerekes viselkedést.

2016. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt a végéről: TROLLOK KÍMÉLJENEK!!!
2016. jún. 19. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Na ezt most nem értem. Ha hazatelefonál hogy nem kell valami a boltból az mért gyanúsítás? Vagy ha hazaér gyanusitgat?
2016. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Az már a te bajod, nem az enyém, ha azt hiszed, hogy trollkodásként írtam, amit írtam.


Az egész tényleg értelmetlen viselkedés.


Túl sokat fantáziáltok mind a ketten. De sebaj, zsák a foltját mindig megtalálja. :)

2016. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem ezt a következtetést, hogy miért gondolod, hogy ilyeneken gyanakszik csak mert azt kérdezi, kell-e valami a boltból? Ezt a logikát vezesd már le...
2016. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogy egy komplett megoldási tervet vársz, miközben 4!!! sort tudtál kipréselni magadból. 4 egész sort!(se). Mit vársz? Istenem, mit vár a kérdező? Adnánk neki mi tanácsot, de nem értjük mit akar, mivel még egy rendes háttérsztorit sem tudott összerakni.
2016. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező: Ne foglalkozz ezekkel a szánalmas félmajmokkal. Még szüzek, és párkapcsolati szakértőknek képzelik magukat.


Ami a problémádat illeti:a z ilyet legegyszerűbben humorral lehet kezelni. Mond neki azt, hogy: "Jó is hogy hívtál. Sanyival/Józsival/Lacival terveztünk még egy menetet. Úgyhogy küldöm a listát!"

És akkor elkezdesz sorolni úgy 10-20 tételt.

2016. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mért vagyok szánalmas félmajom amiért nem értem ha telefonál kell a boltból valami mi a gyanúsítás? Ha meg kimaradt valami az más amúgy nem szűz vagyok 38 éves 20 éves házas és tudom milyen ha megcsalnak és meggyanusitanak

3as voltam!

2016. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csald meg, es akkor legalabb lesz oka gyanakodni.
2016. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél megbízható, őszinte, és akkor majd bízni fogsz őbenne is.
2016. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!