Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy válás kezdetén vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy válás kezdetén vagyok, normális dolog, hogy lenne valaki aki nagyon szimpatikus és szeretne valamit, de nekem mégis erős fájdalmas lelkiismeretfurdalásom van a férjem miatt, hogy megcsalom ezzel?

Figyelt kérdés
A férjem ment el,aztán békült volna,de addigra már én nem akartam békülni .
2013. okt. 16. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
nem.Szerintem ezt kifelé akarod mutatni, hogy igy a férjedre tudj nyomást gyakorolni ezzel az előadással és a szöveggel.. Ócska trükk.
2013. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ez teljesen normális.


Ahogy a kötelékek kialakulásához is kell idő, a kapcsolat lezárása sem megy hirtelen. Ez is egyfajta gyászfolyamat, hiszen veszteség ért, befektettél egy csomó időt, energiát valamibe, ami aztán nem úgy működött, amint remélted. A régiek azt mondták, egy évet végig kell élni a régi társunk nélkül, s ha lemegy egy év a maga rutinjaival, megvolt minden, most már nélküle, akkor lehet igazából tovább lépni. Persze, akkor sem várt mindenki ennyit, most sem, ez csak egy nézőpont, amit én sem tartottam be anno. Ha akarod vedd érdekességnek! :)


De a válaszom határozottan az, hogy ez teljesen normális!

2013. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Trükk ? Nem is tud a férjem róla,hogy lenne ez a másik illető,az is visszatart az új kapcsolattól,hogy sajnáljanám a férjemet ,hogy rossz érzés lenne neki ha máris belemennék valamibe.

Nagyon nem állok még készen ilyesmire,szeretném tartással,méltósággal végigcsinálni a válást és a férjemmel jóban maradni a gyerekek miatt is.

2013. okt. 16. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, az lenne a furcsa ha nem így lenne.
2013. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem ,hogy miért érzem úgy ,hogy hűtlen lennék amikor már válni akarok miért foglalkoztat még mindig,hogy óvjam a másik érzéseit ...hiszen jó ideje nem becsült már meg .
2013. okt. 16. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy neked lelkiismeret furdalásod van és hogy szeretnéd tisztán, tartással végigcsinálni a válást, nem a férjed iránti érzelmeid, hanem a te saját értékrendszered.

Hallgass az ösztöneidre és ha még nem érzed magad készen egy új kapcsolat befogadására, ha előbb szeretnéd lezárni a múltat, akkor mondd meg nyíltan az illetőnek, hogy neked időre van szükséged. Ha komoly a dolog, akkor megvár, ha nem akar várni, akkor menjen csak, Isten áldja!

2013. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5-re: Ez kell ahhoz, hogy Te magad jó embernek lásd saját magadat.


Bár a válaszomat már megadtam a #2-ben, hadd ajánljak kéretlenül egy könyvet, amit épp most olvasok, témába vág, szerintem érdekelhet Téged is. Sue Johnson: Ölelj át!

2013. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

TEljesen normális, ezt az utat végigjártam.

Igen, kb 1 év, mire "megtisztulsz" a szétválás adta fájdalomtól. Ez nem a férjednek szól, hanem a te "gyászod". Nagyon helyesen megírták.

De el fog múlni és egy idő múlva újra nyitott leszel!!

hajrá!

Mekkorák a gyerekek?

2013. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En GTA-val ertek egyet, hogy ez a sajat erkolcsi ertekrended. Teljesen rendben van igy.


Sok sikert!

2013. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!