Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donna1 kérdése:

Ebben az esetben nagyon gáz vagyok ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés

már nem kivánom őt.

beszéltünk erről többször is ő mindent megtesz de egyszerűen nem kivánom.

nagyon szeretem soha nem hagynám el...de valamiért nem tudom miért...mást megkivánok de őt nem

már probáltunk romantikázni szerepjátékozni...ilyesmik. elmentünk együtt csak kettesben.

mit csináltatok mikor ilyen előfordult?

ja 28 éves vagyok 2 gyerekünk van.

normális választ várok, az érzéseimet nem tudom irányitani sajnos.

köszönöm



2014. jan. 11. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Oké megcsalod. De akkor ő is megcsalhat ugyanúgy nem?
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen akkor el kell válni,nem külvilágnak játszani a tökéletes feleséget.
2014. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, szerintem semmi sem gáz, ami közös megegyezéssel, egymásnak ugyanazt a lehetőséget hagyva működik.

Lehet, hogy számotokra tényleg a nyitott házasság jelentené a megoldást.

2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

igen...

a megcsalás megcsalás..

mi az hogy nem hagynád el? ha megcsalod akkor már ez nem kérdés...



van iylen ... adj esélyt magadnak és neki is, hogy a megfelelő párt megtaláljátok ...ha együttmaradtok erre esélyetek sincs

2014. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Igen gáz.

Mert nem csak érzelmei vannak az embernek, hanem testi vágyai is. Valakinek a testi vágyai annyira nem fontosak, el tudja nyomni vagy éppen megvan szex nélkül is, de vannak, akik nem. És ha nincs meg a szexuális vonzalom a másik fél iránt, ha az ember azon gondolkozik, hogy félrelép, akkor hiába az amúgy jó párkapcsolat, vagy szeretet vagy a gyerekek, bizony ott nincs jövője a kapcsolatnak. Hisz milyen kapcsolat az, ahol a feleség nem kívánja, nem vágyik a párjára, ha csinálja, akkor is esetleg csak muszájból és félrelép?

Akkor inkább váljatok el barátságban, egy baráti kapcsolatot továbbra is fent lehet tartani, a gyerekkel ugyanúgy tudnátok foglalkozni mindketten, nevelni, jó kapcsolatban lenni, de ennek így értelme nincs.

Elmúlt a szerelem, elmúlt a testi vágy, számodra szerintem egy jó barátnál már nem jelent többet a férjed. És lehet hogy egy ideig ez működne is így, de utána, ha félrelépsz és netán többet érzel majd valaki más iránt, akkor mi lesz? Mert ez nagyon könnyen előfordulhat. Akkor teljesen tönkreteszel mindent és mindenkit.

Én nem folytatnám így ezt a kapcsolatot, az is biztos. Mert itt ebből bizony mindketten rosszul jöttök ki, mindketten boldogtalanok lesztek.

2014. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Gáz lenne. Inkább próbálnád megoldani ezt a problémát. vagy maszturbálj. Mi vagy te, állat, hogy nem tudod kordában tartani az ösztöneidet? Te vagy a gáz.
2014. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Szereted???


És akkor lefeküdnél valakivel érzelmek nélkül, pusztán a szex kedvéért?


Hát hallod, tudod, mikor szereted te a férjed...

2014. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Persze, csald csak meg, de akkor se sírjon a szád ha ő is ezt teszi, aztán elhagy valaki miatt akivel élvezetesebb a szex. Mert elárulok egy titkot. Neki se élvezetes mikor látja hogy neked nem jó.
2014. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyennek azért komolyabb okai vannak. Lehet, hogy a hapsi képtelen az erekcióra, vagy ha meglátja a nejét, főleg ilyen "Donna" névvel, még az étvágya is elmegy.
2014. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Ez olyan, mint amikor az almat szeretem, de megis kortet fogyasztok! Miert, mi ennek az oka? A sajat erzelmeidet kell megvizsgalni, onkontroll!
2014. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!