Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Manipulatív, zsarnok szeretőtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manipulatív, zsarnok szeretőtől megszabadulni?

Figyelt kérdés
Nõs fèrfi szeretõje vagyok 3 ève. Azt állítja már csak lakótársak, szex sincs. Persze sejtem hogy ez nem igaz. Azt mondja , nyugodtan keressek mást, de amikor belekezdenèk egy normális kapcsolatba, hisztizik, távcsõvel figyel!! nyomoz, bekavar!! Fenyeget, szidalmaz, terrorizál. 3* próbáltam elküldeni, ekkor jön a könyörgès, ígèrgetès , hogyha èn jól viselkedem elhagyja az asszonyt. Sajnos olyan emberrõl van szó, aki a fenyegetèseket be is váltja, így fèlek elhagyni.
2016. jún. 20. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém! De ostoba vagy!
2016. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélsz vele, nem találkozol vele, letiltasz minden elérhetőséget.

Ha nem hagy békén, fenyeget, akkor feljelented. Érdemes az esetleges beszélgetéseket rögzíteni.


>Sajnos olyan emberrõl van szó, aki a fenyegetèseket be is váltja, így fèlek elhagyni.


Valószínűleg pont ezt akarja kiváltani belőled, mert látja, hogy manipulálható vagy. Mit jelent ez, hogy be is váltja?

2016. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 gondolom azzal fenyegeti, hogy ha a csak otthagyja, akkor köztük vége mindennek XD
2016. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aperitif ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy egy nős férfinek több veszítenivalója van, mint egy egyedülálló nőnek, szóval nyugodtan mondd meg neki, hogy ha nem hagyja abba a zaklatást, akkor feljelented, az asszonnyal meg majd számoljon el.
2016. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ostoba, de nagyon! Tudom, sajnos magamnak köszönhetem. Verèssel, azzal, hogy kirakat a lakásból, munkahelyemrõl stb.. Elèg befolyásos emberrõl van szó.
2016. jún. 20. 09:39
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Lehet, hogy befolyásos, de az életed fölött nincs hatalma. Olyan nincs, hogy minden szála elvág. Innentől csak bekamerázottan történjen köztetek bármi is (amiről nem tud) és a fenyegetéseit felvenni. Ha befolyásos, akkor ő nagyobbat bukhat, egy ósdi kis szerető miatt.

Szóval innentől mindent vegyél fel, ami közöttetek zajlik és ha fenyeget, akkor meg lehet neki mondani, hogy ok játsszátok le, de a létra alsó fokáróla nem lehet akkorát esni, mint a tetejéről.


Fenyegetni csak azt lehet aki hagyja magát. Amint azt mondod, hogy téged nem érdekel ki is vetted a fegyvert a kezéből.

2016. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Párkapcsolatban volt ilyenben részem, hosszú és keserves volt mire végre sikerült mindent lezárnom (2,5 évig "voltunk együtt", utána még 2,5 év volt leráznom magamról).


Ami nálam működött: az egóját 'sértettem' azzal, hogy amikor telefon hívott azt mondtam: "már megint te vagy az?" és még egyebeket.


Tehát a tanácsom: a nem, azt jelenti: nem, nem, nem és nem.


Tanulj meg NEM-et mondani és ezt add minél világosabban tudtára.


Ha fenyeget, hagyd rá, hogy tegye csak meg amit akar. Persze, ha ügyes szeretnél lenni, akkor gyűjtsd te is dolgokat, amivel őt zsarolhatod és tükrözz: ha a munkahelyeden fenyegetőzik, mondd neki, hogy ezt éppenséggel te is megteheted.


Ne válaszolj, ne vedd fel, ne írj vissza, semmi. Idővel le fog kopni, valószínűleg akkor, amikor talált valaki mást, akit zsarolhat.


Aztán az kidobja és akkor megint nálad kopogtat, a kulcs ismét egyetlen szó: NEM.

2016. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt.

A férjem volt szeretője zaklatott minket,miután a férjemmel újrakezdtük a házasságunk...Pedig neki gyerekei ,élettársa is volt...

Hívogatott, üzengetett ,mindenhonnan tiltva lett, telószámcsere,de előtte helyreraktuk párszor mindketten.

Vannak elmebeteg emberek...

2016. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!