Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés

Szívesen felregisztrálnék Tinderre, mert sok jót hallottam róla, és sok barátomnak onnan van tartós, komoly kapcsolata, de visszatart az, hogy ismerőseim belémbotolhatnak majd. Tudom, hogy sokan akár poénból is letöltik, és valahogy olyan kellemetlen lenne, ha csoporttársaim, munkatársaim, távoli családtagjaim, régi ismerőseim látnák, hogy fent vagyok.

Tudom, hogy gyermekdednek hangzik, de komolyan ez tart vissza.



2016. márc. 19. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva sehogy.
2016. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, amíg nem matchelsz össze édesanyáddal és nem csetel rád, hogy kész a bableves és mehetsz enni, nem hiszem, hogy ez gond lenne.
2016. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!