Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Joggal vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok féltékeny? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt barátommal, ő elég féltékeny alkat, többször volt emiatt nézeteltérésünk. Viszont most úgy tűnik, én vagyok a ˝ soros ˝. Egy munkahelyen dolgozunk, engem szép lánynak tartanak a lányok is, nem vagyok k*rvás, szeretek csinosan öltözködni. Odakerült nyárra hozzánk egy csaj, aki az én teljes ellentétem, buta, szétszolizott, póthajas-műkörmös lány, aki láthatóan rászállt a barátomra, róla beszél egy csomószor, és mikor megtudta, hogy én vagyok a barátnője, ennyit reagált flegmán, hogy ˝ pff, ez a barátnője? ˝. Barátommal már többször beszélgettek, barátnőm is észrevette, hogy nem stimmel valami. Rákérdeztem barátomnál, először puhatolóztam, hogy szerinte jól néz-e ki a csaj ( szerintem kicsit dagi és nagyon k*rvás ), de ő mondta, hogy szerinte nagyon jó alakja van, és én nem ismerem, hagyjam békén, kedves szép lány. Bizonygatta, hogy nem akar a csajtól semmit. De minek védi be? Ma a barátom váratlanul hazarohant ( úgy volt, hogy csak holnap utazik, és nem is mondja meg, hogy miért... ). Szerintetek megcsal/ hamarosan meg fog csalni a csajjal?

2016. jún. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan, most miért kell fantáziálni és komplikálni?


1. mi a francért, nem kérdeztél rá nyíltan, miért kell játszmázni? "először puhatolóztam, hogy szerinte jól néz-e ki a csaj ( szerintem kicsit dagi és nagyon k*rvás ), de ő mondta, hogy szerinte nagyon jó alakja van"

2. te női szemmel másként ítélsz meg egy csajt, mint egy pasi

3. mind a ketten gyerekesek és éretlenek vagytok

4. ha hisztizel és féltékenységi rohamokat rendezel, tuti, hogy a csaj karjába fogod üldözni!

2016. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
82%

Nem csal meg /még/.


Nos, én úgy látom, hogy elégtételt vesz a saját féltékenysége miatt. Hagyja, hogy azt gondold, amit.

Gondolom, hogy mikor féltékeny volt, nemigen tudtad kellőképp megnyugtatni, igaz?


Hát ez bennemaradt a srácban, egy tüskeként.


26/F

2016. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őt igazából nagyon idegesítik a fiúbarátaim, akikkel néha összefutok, ő pedig mindig szexet látott ezekben a találkozókban, pedig látták mások is, hogy semmit nem csinálok. Szerintem igazad lehet, utolsó, hogy amit szerinte nekem szabad, azt neki is.
2016. jún. 22. 21:24
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Csak egy tipp volt...Én is féltékeny típus vagyok és mikor elkap a gépszíj, mondom a barátnőmnek, h társkeresőn nézegetnek a csajok...XDDD


Ő mondjuk az egyik exével kísérteti magát ide-oda...


26/F

2016. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Szemed nyitva legyen, sztem esélyes, h meg fog csalni vele.


Nálam ugyanez volt a szitu, azzal a kulonbseggel h az en exem meg szapilta is nekem, h milyen csunya es buta, kozben a fenymasoloban hhmmmmszta mocsokra...

2016. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!