Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a páromra, de a megcsalásnál jobban félek attól, hogy ki sem derül! Mit tegyek? Attól félek, hogy megcsal és eltitkolja, nem tudom meg és hülyének néz, átver. H változzak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

szard le

csak akkor kezdj félni ha látod valakivel

2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább beszélgetnetek kéne többet, azért, hogy bízzál benne.

A bizalom az alappillére egy kapcsolatnak.

2013. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam(kicsitvagyok). viszont én kezdtem úgy felfogni ezt az egészet,hogy ha ilyen dolgokon gondolkodom, elpazarlom az időmet amit hasznosabb dolgokra is fordíthatnék. ha sokat görcsölsz ilyen dolgon te magad fogod belekergetni egy megcsalásba a másik félt.
2013. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerd ki. Valóban van aki úgy lép félre, hogy ki sem derül (szerintem ez olyan 40% lehet talán?) de aki jól ismeri a párját annak fel fog tűnni, hogy valami más.
2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

3. igazad van, mert magamat emésztem vele és tudom nagyon jól hogy ezzel űzöm bele mégsem tudok ellene tenni ha próbálom visszafogni magam h ne gondolkozzak ilyenen akkor sem tudom :/

4. tényleg meglátszik ? tudom hogy szeret, ráadásul okot nem ad rá, csak én vagyok ilyen hülye.ha valaki szeret valakit azon meglátszik ha bánja a dolgot?

2013. aug. 29. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alaptalan féltékenység nem normális dolog. Ha nem vagy biztos a párodban, akkor megette a fene az egészet, hagyd ott.
2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem észre lehet venni...:)
2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!