Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom most keres munkahelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom most keres munkahelyet és iszonyat félek tőle. Félek, hogy megismerkedik vkivel, vagy megcsal. Csalódtam már az előző munkahelyén is. Nagyon féltékeny vagyok és nem bízom benne, pedig szeretem és ő is engem. Milyen munka lenne ideális?

Figyelt kérdés

Olyan munkahelye volt,ahol nők között volt csak és volt rá példa,h ki akartak kezdeni vele. Én végig idegeskedtem , saját munkámra nem tudtam koncentrálni. Csak nyugalmat szeretnék,hogy ne kelljen félnem. Milyen munkakör az, ahol kevesebb nő van?


28/N


2014. júl. 17. 13:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
építőipar
2014. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Hát.. nálunk nincsenek - szoftverfejlesztő
2014. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mindig, mindenhol lesznek nők. nem jó, ha stresszben élsz.
2014. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

#1:

nálunk vannak itt nők az irodában nem is kevés :) csak mi programozók vagyunk férfiak...

2014. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Elmeleti matematikus vagy fizikus, ok csak otthon kell uljenek es gondolkozanak
2014. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kérlek valaki valami ötletet amiben tudnám támogatni, amihez nem kell komolyabb végzettség. Én nem szeretném ha nők között dolgozna, mert már átéltem több évig ez volt, és kikészítette a kapcsolatunkat.
2014. júl. 17. 13:10
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Melegbàr?! Sajnos mindenhol dolgozik egy egy nő... szerintem nem az a megoldàs hogy olyan munkahelyet vadàszol ahol nincsenek nők , sokkal inkàbb meg kellene bíznod a pàrodban.... különben az egêsz kapcsolatnak nincs alapja.. neked se esne jól ha ennyire nem bïzna benned . De kb az utcàra ne engedd ki mert nyàr van...
2014. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem a nők, a CSAK kizárólag nők zavarnak
2014. júl. 17. 13:11
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol benne, miért vagy vele együtt?
2014. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A építőipar jó ötlet ott nem hiszem,hogy nők vannak.
2014. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!