Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megéri hüsegesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri hüsegesnek lenni?

Figyelt kérdés
25 N,parom is 25,5 eve vagyunk együtt.Szeretjük egymast sose csaltam meg elvileg ö sem.Mar szoba került a baba,hazvetel.de félek ,félek az idötöl :( h 10 -20 év mulva vagy akar kevesebb v több megfog e csalni?felek h leeljük az eletünket együtt sok sok evet.de neha ugyerzem h 20 ev mulva auon fogok kattogni h 20-25 ev utan biztos mar megcsalt biztos nem tudott ellenallni csak epp nem tudok rola.es en ugy hiszem h boldog eletünk van de megse ugy ahogy gondolom.szoval szerintetek megeri 30-40 evig hüseget fogadni mert biztos h nem lep felre a ferfi vagy no?vagy egy idö utan flört felrelepes kell mert biztos h elöbb utobb felrelep a par?ezt nemtudom jobban megfogalmazni,de ismertek olyan part aki 20 ev utan sem csaltak meg egymast?persze nem nagymama meg szülök hanem barati tarsasagban ismertek olyan part?szeretnek bizni ebben h van örök hüseg de valahogy ugyerzem ugyis egyszer megcsal a parom,es felek ettöl az erzestöl
2016. jún. 30. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én a saját lelki békémért maradok hűséges...

az régen rossz, ha azon kattog az agyad, hogy a párod megcsalt e, mikor fog megcsalni :S


23F

2016. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem megéri.
2016. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez döntés kérdése, nem megéri-nem éri meg mérlegelésé.
2016. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég buta felfogásod van a korodhoz képest, már bocsánat. Tudod van egy olyan dolog a kapcsolatokban, hogy bizalom és szeretet. Ha bízunk a másikban nem gondolunk ilyen hülyeségekre alaptalanul. Ha szeretjük a másikat nem csaljuk meg.


Gondolod megéri eldobni egy boldognak mondható kapcsolatot azért mert majd mi lesz ha ez meg az történik aminek nincs semmi alapja?


A kérdésed amúgy szinte olvashatatlan, szörnyű.

2016. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én 17 éve vagyok hűséges a férjemhez, nagyon szeretem és nem tudom mással elképzelni az élezemet. Állítólag ő is így érez. Furcsa nekem is, főleg, hogy a baráti társaságban többen is szétmentek. Nehéz dolog a bizalom, de ha azt veszed, mi értelme van annak, hogy nem hiszel a kapcsolatotokban? Á. Minden esetben genne van a lehetőség, de ha a negatív részèvel foglalkozol, inkább bele se kezdj. Meg fogsz őrülni tőle. Meg ő is. Tudom, ez szerelem, amit féltesz, de ha neki is az,ő is félti, óvja majd.


Kérdésre válaszolva: nekem megéri, mert tiszta a lelkem, úgy tudok élni a gondolataimmal, hofy én mindent elkövezek az ügy érdekében. Ja és minden másban is. Egy nőnek a női szerepeket kell maximálisan teljesítenie, akármilyen régimódinak gondolnak, rengeteg férfi vágyna rá, hogy ne csak mutatós szexi nője legyen, hanem klasszikus asszonyra jellemző tulajdondágai is legyenek.

2016. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs a sok hibáért.
2016. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Én nem hiszek az örök hüségben. Igaz még nem csaltam meg senkit sem. A szerelem átalakul,a sexuális vágy a másik íránt csökken,akár milyen változatos is. Az emberek töbsége ,akár férfi akár nő vágyik az újra. Rendgeteg olyan van h megcsalták a másikat,csak nem derült ki. Egyrészt azért mert egy félrelépésért nem akar felrugni mindent. Ha a másik megtudja általába ugyis szakítás a vége és nem tudják megbeszélni,nem nézik el és önzőek. Nyilván nem arrol beszélek h valaki szeretőt tart vagy álandóan csalja a párját.

Ez az én véleményem.

N24

2016. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Vannak olyan kapcsolatok ahol simán belefér egy közösen választott 3. partner is és akkor megmarad a változatosság de az egymás iránti megértés, tisztelet és szeretet is. Bármilyen furán is hangozhat, ilyen létezik és működik csak tudni kell elválasztani a levest a másodiktól.
2016. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"A szerelem az tobb mint egy eros erzes,az dontes,itelet es igeret."Semmi sem biztos,ki tudja mi lesz 30-40ev mulva es milyen buktatokon visz tovabb a kapcsolatotok.De ezen folosleges kattogni h 20ev mulva min fogsz kattogni:)Szerintem megallhato a megcsalas es sok munka van benne h a lang megmaradjon.Ritka,akiknek sikerul.
2016. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem megcsaltak, elváltam. De ezen amit írsz, agyalni értelmetlen teljes mértékben. Élvezd amíg működik a kapcsolat, ha tönkrement akkor pedig elválsz.
2016. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!