Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki a kevés szex miatt megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a kevés szex miatt megcsalta a párját, megbánta később?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik szeretik a párjukat, de a párjuk valamiért nem kívánta annyira a szexet. Mikor és mennyi idő után hogy döntött úgy, hogy félrelép? Kivel vagy hogy történt? Megbánta később vagy utólag is jó döntésnek tartja?
2016. jún. 30. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
szeretem a párom és megcsalom :D biztos szereti az ilyen a párját?
2016. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Óriási nagy bukfenc és ellentét van abban a mondatban, hogy valaki szereti a párját és megcsalja.. Kezdjük azzal, hogyha valaki szereti a másikat, akkor NEM csalja meg semmilyen körülmények között, mert ez undorító és aljas dolog.

Ha kevés a szex, akkor szépen le kell ülni és megbeszélni, kompromisszumot kötni és megpróbálni javítani a helyzeten. Ha ez nem sikerül, akkor szépen szakítunk, nem pedig gerinctelen módon hátba támadjuk a párunkat.

2016. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha ilyenek vannak, akkor azok eléggé nyomorékok.
2016. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem az a kérdés hogy "Aki a kevés szex miatt megcsalta a párját, megbánta később?" hanem az hogy ez miért érdekli a kérdezőt?! netán arra készülsz hogy megcsalod a párod? vagy attól félsz hogy megcsal a párod?
2016. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Az én párom már másfél éve elviseli, hogy alig van szex (kéthetente egyszer kb), mégis velem van és nem is tudja elképzelni, hogy megcsaljon, hiszen szerelmes belém. Ezt én is tudom, totálisan megbízom benne, persze bennem van egy kis "félsz", hogy mi lesz, ha később enyhül a szerelme irántam, de mivel ő nem gerinctelen féreg, akkor sem csalna meg, max szakítana, ha besokalna.
2016. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 és most direkt ki akarod próbálni mi a tűréshatára?
2016. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

"Óriási nagy bukfenc és ellentét van abban a mondatban, hogy valaki szereti a párját és megcsalja.. "


Már miért lenne? Mert jól hangzik?


Egyrészt az ember nem feltétlenül csak egy embert képes szeretni - tudom, hogy a nyugati romantikus mítoszok között ez elég elôkelô helyen szerepel a rangsorban, de azért elég sok helyen bebizonyították már, hogy pl. a poligámia is egy teljesen jól mûködô dolog tud lenmi.

Másrészt ha még csak egy embert is szeretsz, és érzelmileg az az ember teljesen kielégít, az sehol nem jelenti azt, hogy akkor már más igényeid nem is lehetnek.

Tehát attól még, hogy szerelmes vagyok valakibe, asimán kívánhatok mást vagy szimplán csak több szexet. Max az lehet, hogy nem lépek a tettek mezejére azzal a felkiáltással, hogy de én szeretem a páromat.

De hol van ebben az ok-okozati kapcsolat?

Ha szeretem a páromat, akkor nekem már nem lehet a párom nélkül jó? Ilyen alapon focizmi is magammal kéne vinnem? Értelemszerûen nem.

Akkor marad az, hogy azért, mert a páromnak rosszul eshet. De ahhoz az kell, hogy tudjon róla, ha meg nem tud, akkor értelemszerûen nem tud rosszul esni neki.

Na de akkor logikailag ebbôl csak annyi következik, hogy úgy nem szabad megcsalni a párodat, hogy ô errôl tudomást szerezhessen, de az ellen nincs érv, hogy a másik tudta - és ezáltal megbántása - nélkül elégítsem ki azokat a vágyaimat, amiket a párkapcsolatban nem tudok kielégíteni, és ezáltal nem lesz hiányérzetem a kapcsolatban, ezáltal annak a minôsége is javul.


Na most kíváncsi vagyok, hogy a várható nagy "gerinctelenezés" meg lepontozás áradatba vajon mennyi érdemi ellenérv fog bekeveredni...

2016. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiségfüggő. Ismertem olyat is, aki megbánta, és olyat is, aki szerintem nem, vagy ha valamennyi időre igen is, ezen hamar túltette magát.


Egyébként nálunk sincs sok szex már egy éve, havi 2 alkalom már jónak számít. Először 6-8 hónap betegség miatt, most meg stressz és a korábbi betegségből maradt hát hogy mondjam.. nem is megszokás, de berögződések. Remélem idővel jobb lesz. Nem gondolnám, hogy barátom megcsalna, vagy hogy valaha megtenné. Előbb dobna ki, de még attól sem tartok, hogy ez most lesz. Még szeret. :)


De volt olyan srác az életemben évekkel ezelőtt, aki csalta a barátnőjét, egy évig, rendszeresen... Nem úgy tűnt, hogy érdekelte volna, bánta volna.. Pedig állítólag szerette. Bár ő elég furcsa egy lény volt, utólag sikerült észrevennünk az akkori baráti körével együtt, hogy milyen ember is. Pár évvel idősebb volt nálunk, és amikkel mindig felvágott (nem olyan sima felvágás, amit látsz, sunyi módon azért...), az mind elég kamu volt. Igazat mondott, de ez mind nem akkora nagy dolog, mint ahogy akkor előadta. És sok ilyen húzása volt.


Lelkileg egészséges ember ilyet nem csinál, vagy ha véletlenül mondjuk részegen "be is csúszik", nagyon durván megbánják.


Az más kérdés, hogyha valaki már a párjával megbeszélt módon teszi, ott előfordulhat, hogy nem bánja meg, talán igen, talán nem.. Kinek mi. De ha a MÁSIK HÁTA MÖGÖTT történik a félrekú..s, azt már CSAK amiatt IS meg kéne bánni, mert ÁTVERTÉL valakit, akit elvileg szeretsz. Nem a félrekúricálással van a baj önmagában, sokan tudnak úgy is boldog párkapcsolatban élni, hogy swingereznek vagy polyamory kapcsolatban élnek. Nem való ez mindenkinek, de nem elítélendő. De ha átvered a párodat, azon nincs mit magyarázni vagy nem megbánni.


Ne úgy nézz a megcsalásra, mint egy félrekúr..sra, hanem úgy, ahogy ez történik: átverted. Durván. A mi társadalmi berendezkedésünk alapján ha valakivel párkapcsolatban vagy, akkor mással nem szexelsz, azzal, hogy kimondtad neki bármilyen formában, hogy ti egy pár vagytok, ezt vállaltad. Hacsak nem beszéltétek meg máshogy. Ha nem tartod be, az egy nagyon mocskos húzás, pont azért, mert gyakorlatilag hazudsz neki.

2016. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

7-sel egyetértek.

Ám az öszinteség fontos ,de ha elmondja valószínű kidobják. De ha a másik toleráns és teljesen önzetlenűl szeret el lehet neki mondani,weg lehet beszélni és megbocsáltható.

Nyilván nem arrol beszélek h a szerető tartása vagy a heti szinten való megcsalás jó dolog. Azt már énsem nézném el és nem is tenném. Van határ.

N24

2016. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan part akiknel nagyon keves volt a szex.4 ev utan mind a ketto ferre jart...rendszeresen...szakitottak,es mind a ketten azzal vannak akivel csaltak.nem bantak meg semmit.

Sot igy boldogabbak.

Nagyon sok esetben nem banjak meg mert akkor jo nekik,es utana meg marad a lelkiszegeny nyomor..es lehet eszreveszed h nem is szereted annyira a parod.

2016. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!