Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem megcsalta velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megcsalta velem a mostani barátnőjét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve szakított velem a volt barátom, elég gerinctelen módon és nagyon nehéz volt számomra ezt feldolgozni és kiheverni. Néhány hónapja összejött egy lánnyal, viszont egy buli után lefeküdtünk. Én csak azért tettem hogy bebizonyítsam magamnak, hogy még mindig engem szeret, és bár nem jöttem volna össze vele újra, mert túl sokszor megbántott, azt vártam, hogy elhagyja a lányt már csak a lelkiismerete miatt is. De ez nem így lett, azóta is együtt vannak. Szemét dolog lenne, de úgy érzem, megérdemelné, hogy lebuktassam. Tagadásra esélye se lenne mert beszélgetésekkel tudom bizonyítani a dolgot. Ti mit tennétek?

2014. okt. 4. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszarnám.
2014. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Le is buktattam de megbocsátotta neki ezt is az új csaja..
2014. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és 25/L
2014. okt. 4. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én csak azért tettem hogy bebizonyítsam magamnak"


nem te azért tetted mert szereted ez van ő boldogságát ne b4zd el...

2014. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem kérd meg az exedet, hogy ne éljen hazugságban, mert az nem jó, te viszont ne csinálj többet ilyet, mert nem valami tisztességes a részedről sem.
2014. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Én így ismerkedtem meg az egyik legjobb barátnőmmel. Egyszer felhívott, hogy találkozzunk, aztán elmondta, hogy a barátom exe, és a barátom megcsalt engem vele. Kiderült, hogy előtte egyébként őt is velem, illetve egy ideig párhuzamosan járt is velünk... a pasit kidobtam, a lánnyal jó barátnők vagyunk :)
2014. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
#6 hát ez frenetikus :-D :-D
2014. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit tennék a helyedben? hmm....FEL AKASZTANÁM MAGAM AMIÉRT EKKORA K.U.R.V.A. VAGYOK. Valami ilyesmit.
2014. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!