Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kibékülnétek vele a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülnétek vele a helyemben?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok. Múlthéten írt nekem egy csaj, hogy megcsalt a barátom vele és át is küldte a beszélgetésüket, kétszer találkoztak. A barátom tagadja, hogy bármi lett volna, azt mondja csak beszélgettek, de nem hiszem el, hogy semmi se történt. Tegnap találkoztunk és nagyon sírt és esküdözött, hogy nem volt semmi köztük, akkor úgy láttam, hogy igazat mond. Én visszaköltöztem a szüleimhez, hatalmasat csalódtam benne, teljesen magam alatt vagyok. Nem tudom mit tegyek hisz szeretem és lesz egy gyerekünk, de így már nem tudnék benne bízni, csak azon idegeskednék folyton hol van és kivel.

2016. júl. 1. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom a csaj akart téged kirakni a képből, hogy a pasid az övé legyen. Lehet, hogy még nem történt semmi tényleg. Attól még elég gáz, hogy a terhes barátnője háta mögött levelezget csajokkal.

Nem tudom mit tennék. A gyerek nehezíti a helyzetet, ha nem lenne, akkor gondolkodás nélkül kivágnám a pasit a francba, de így...

2016. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélgettek? Mit mond a párod miért beszélgetett ezzel a csajjal, volt valami szándéka? Én 22 hetes vagyok, el se tudom képzelni mit érezhetsz..nagyon sajnálom.
2016. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne menj vissza,persze hogy tagadja!Melyik marha vallaná be?

Fúúú de utálom az ilyen gerinctelen férgeket!

Ne idegeskedj,árt a babának!Jó egészséget kívánok!

2016. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg közösen vállaltátok a gyereket, nem? Vagy véletlenül becsúszott? (Bocs, a feltételezésért, ha nem így történt.)

Más nővel beszélgetni, miközben a barátnője terhes valakinek eleve nem korrekt dolog. Dehogy a másik nő odáig menjen, hogy el akarjon választani titeket, az elég aljas húzás.

Egy férfi elég ritkán sír, nyomós oka kell legyen, hogy sírjon. Én még adnék neki egy esélyt, beszéljétek át a dolgokat alaposan. Legfőképpen a közös gyerek miatt. Azt is tisztázza, miért írogat más nőknek. Mi hiányzik neki a kapcsolatból most?

2016. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsóval.
2016. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
Mindenképp beszélnetek kell! Én egy apuka vagyok, átéltem a sírás keservét, hidd el, mélységben vannak dolgok, amit tisztába kell tennetek. Nem értek egyet azzal, hogy ha egyszer megtette, megteszi máskor is... Mindig a MIÉRT a hangsúlyos!!! Nem vagytok eléggé mélyen egymásban, hát merüljetek és tegyétek rendbe! Ne dőlj be a szókimondatlan ostoba válaszreakcióknak, ha szereted, sok türelemmel szelidítsd. Ha bedőltök a kommunikálatlan buta, morcos elrohanásnak, egész életben bánni fogjátok. Ne haragudj rá, értsd meg, és utána ítélj!
2016. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ez esetben megbocsajtanèk, hosszas beszelgetes utan, de megmondanam h innentol rovid poraz mindent elmond. Megmutat. Jelszavak stb... A gyerek miatt. H ne ő banja es talan igy rendbe is johet majd.:)
2016. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!